Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért nem vezet be...

A kormány miért nem vezet be online oktatást az egyetemeken?

Figyelt kérdés

Ahol például én tanulok, a felvett diákok száma rekordot állított és a termek kapacitása kicsit alulméretezett.

Nem lehet másfél méteres távot tartani, különben nem fér be mindenki.Egymás hegyén, hátán ülnek az emberek, vannak akik maszkban, vannak akik anélkül, pedig elvileg kötelező.


Értem én,hogy az állam lassan processel,na de ennyire?


Több diáknak már vannak tünetei.



Az emberek egészséges játszadozik a kormány.


2021. nov. 7. 09:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
A fideszt nem érdekli a te/ti egészségetek csakis a saját profit. Ez van.
2021. nov. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Most próbálnak lavírozni a választások előtt, mert attól tartanak, hogy a korlátozások sok embernek nem tetszenek és talán választókat veszíthetnek. Így aztán inkább rábízzák az intézményekre, szidják azokat a maszkot utáló választók.
2021. nov. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Minek ha a moziban, plázában, kocsmában úgy is találkozhatsz bárkivel?
2021. nov. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%
Azért hogy legyen mit kérdezned. Nem kell online oktatás
2021. nov. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Mi jogon akarnál kérdező online oktatást rákényszeríteni kérdező olyanokra is akik nem akarnak azt?
2021. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Mert egyrészt nincs rá szükség, másrészt szart sem ér.
2021. nov. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

5-ös: én egyetértek a kérdezővel. Mi is úgy ülünk, mint a heringek, autóval visznek az ország másik végébe is gyakorlatra (szóval ülünk teli autóban 5-6 órákat), meg ottalvós gyakorlataink is rendszeresen vannak. Ráadásul ezek a "gyakorlatok" sokszor annyit jelentenek, hogy valaki felolvas egy diasort. Na puff. Ezt otthon ülve is meg lehet hallgatni, ettől nem leszek képzettebb.

Milyen jogon kényszerítik ezt ránk és nem adják meg a lehetőséget nekünk is, hogy védjük magunkat (mert igen, be vagyok oltva, de az jelen állás szerint max. 60% körüli hatékonyságú lehet, ami a kórházba kerülést illeti, szóval egy esély, de önmagában sz*rt sem ér)

A minimum, amit elvárnék, hogy azokat gyakorlatokat halasszák el tavaszra / nyár elejére, legalább annak, aki kéri amelyek nem szemeszterhez kötött gyakorlatok, csak a képzés végéig kell teljesülnie.

De az egyetem vezetősége úgy van vele, hogy be kell járnunk, ha beled*glünk is.

2021. nov. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
De valaki meg szeret bejárni mindenféle járvány ellenére is
2021. nov. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

5#


Milyen jogon kényszerítenek jelenléti oktatást ilyen vírusos időben?



Az egyetemeknél mindegy,hogy az előadást a géped előtt vagy bent hallgatod.Ugyanúgy átmegy az infó.

2021. nov. 7. 09:56
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

8: elhiszem. Az járjon el bulizni. Én csak azt szeretném, ha az oktatásban megadnák a lehetőséget a védekezésre. Hogy aztán ki, mikor, hol, milyen társasági életet él, az már az ő dolga.

De pl. nálunk felveszik az előadások többségét, de nem adják ki a felvételeket. Aki akarna, bemehetne, aki meg azt akarná, meghallgathatná otthon. Minden infrastruktúra adott hozzá. A jelenléti számonkéréssel sincs semmi bajom (szóval nem a lógás a cél).

2021. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!