Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért nem vezet be...

A kormány miért nem vezet be online oktatást az egyetemeken?

Figyelt kérdés

Ahol például én tanulok, a felvett diákok száma rekordot állított és a termek kapacitása kicsit alulméretezett.

Nem lehet másfél méteres távot tartani, különben nem fér be mindenki.Egymás hegyén, hátán ülnek az emberek, vannak akik maszkban, vannak akik anélkül, pedig elvileg kötelező.


Értem én,hogy az állam lassan processel,na de ennyire?


Több diáknak már vannak tünetei.



Az emberek egészséges játszadozik a kormány.


2021. nov. 7. 09:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%
Csak otthon dögleni nem mindenkinek túl kellemes
2021. nov. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
30%
11-re: ezért d*göljek meg én az egyetemen, meg hozzam haza. Értem. A te kényelmed miért előbbrevaló, mint az én egészségem? (Amúgy továbbra sem értem, miért ne lehetne így is-úgy is. Tavaly ősszel is az évfolyam fele benn volt, a másik fele meg otthon. Ezt most is meg lehetne csinálni.)
2021. nov. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
Az úgy jó lenne ha lenne választási lehetőség hogy ki mit akar, csak kötelezően online oktatás ne legyen mindenkinek
2021. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%

Aki mindenáron a távoktatás mellett kampányol, attól kérdem én, miért nem ment levelezőre? Kb orvosit leszámítva minden szakon létezik.

A legtöbb egyetemen pedig az ilyen nagy 3-600 fős előadások nem katalógusosak, szóval megint csak nem muszáj bejárni, a gyakorlatokat és laborokat pedig nem lehet online letudni rendesen.

2021. nov. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%

14# talán mert nem volt covid, amikor jelentkezett egyetemre?? Egyébként hülyeséget írsz, nálunk az egész karon nincs levelező, csak néhány mesterkepzesen. Alapszakon nincs.

Szerintem érthető, hogy az ember nem akar bemenni több száz fő közé egy ablak nélküli előadóban, ülni néhány órát egymás szájában, majd hazamenni az idős szülők vagy nagyszülők közé.

Igenis meg kellene adni a lehetőséget az online oktatásra, legalább a nagy létszámú előadások esetén.

Én már lediplomáztam közben, de volt szerencsém online oktatást is próbálni a vírus alatt és teljesen jól működött az előadások leadasa. Nyilván gyakorkatra be kellene járni, de az kisebb létszámú jelenlét

2021. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%

14: az én szakomon nincs levelező (pedig a "gyakorlatok" kb. sz*rt sem érnek, de hát azt kell kommunikálni, hogy nagyon minőségi a képzés...)

Amúgy az előadásokban sincs sajnos feltétlenül igazad, épp nemrégiben az egyik elmebeteg oktató RÁNK ZÁRTA A TERMET előadás alatt, és úgy tartott katalógust! 3-szor hiányzol és elvileg megtagadhatják az aláírást :( - Hogy miért csinálom mégis? Már túl sok időt elvesztegettem itt:(

2021. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
80%
Egyetemista vagyok és nagyon reménykedem a távoktatásban. Bár félek, hogy ezek a ghecik a választások miatt nem lépik meg.
2021. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
31%

"d*göljek meg én az egyetemen"


Igen, jogodban áll.

2021. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
12%

"mert nem volt covid, amikor jelentkezett egyetemre"


Most sincs, tehát nyugodtan mehetsz befelé. Vagy jelentkezhetsz közmunkásnak 47 ezeré, annyit még tán megérsz.

2021. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

19# neked mi bajod van egyébként?

Aki csak kívülről látott egyetemet, az minek jön ide gyűlölködni meg észt osztani? Úgysem érint, nem mindegy?

2021. nov. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!