Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek.Szavaznátok a...

Ellenzékiek.Szavaznátok a Fideszre ha ráigérne a Márkira? Sokkal nagyobb rezsiemelés,családtámogatás megvonása,bárki jöhetne az országba,általános amnesztia,a gyerekeket nem védené törvény,hetekig tartó áramszünet,stb.

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 10:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2021. nov. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
A Fideszre soha többé, nekik nem lehet már hinni, szóval hagy ígérgessenek csak.
2021. nov. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Sok szép hazugságot soroltál fel.
2021. nov. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem fogok rájuk szavazni, mert engem, mint 27 éves fiatalt semmivel sem támogattak. Szóval én ezt kihagyom.
2021. nov. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Soha!
2021. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%
Igen minél rosszabb annál jobb!
2021. nov. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ráígérni? Elég szomorú, hogy bárkit meg lehet győzni ezekkel a "ki tud nagyobbat mondani" típusú ígéretekkel. Én inkább a saját szememnek és a valós tapasztalataimnak hiszek. Épp ezért szóba sem jön, hogy valaha a fideszre szavaznék.
2021. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy miért jön mindig mindenki a rezsiemeléssel. Az állam által mesterségesen lenntartott rezsiárak rohadt rossz hatással vannak a gazdaságra. (Nem is beszélve arról, hogy a piaci folyamatok kizárása nem éppen egy jobboldali dolog.)


Plusz: ezt is a te fizeted, csak közvetett módon.


Márki-Zay egy közgazdász, jobban ért az elvakult fideszeseknél a gazdasági folyamatokhoz úgy gondolom... :D


A családtámogatás is egy nagy szar, ahogyan most működik. Nem is beszélve, hogy inkább a gazdagoknak kedvez.


A betelepítésekről pedig: ő nyíltan csinálná, nem pénzért okosban...


Bár a szemellenzősöknek lehet mondani bármit!

2021. nov. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem tudná rá ígérni úgyhogy nem, soha!
2021. nov. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem, mert hazug férgek egytől egyig.
2021. nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!