Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A benzinkutak hétfőtől elvileg...

A benzinkutak hétfőtől elvileg veszteséggel fognak üzemelni. Ez azt jelenti hogy ki sem nyitnak?

Figyelt kérdés
Átlagban 35 ft-al lesz olcsóbb a benzin, de egy literen 15-20 ft profit van, így minden liter után ők fizetnek rá. Mintha árulnál egy használt polót és te fizetnél érte hogy valaki elvigye. Én ha kutas lennék nem nyitnék ki, így semmi értelme.
2021. nov. 12. 17:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Okés, ne nyiss, mi meg megyünk az Auchan kútra, ahol most is 480 alatt van 95-ös. Szevasz!
2021. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Így van, ha nekik megéri és valószínű nem veszteséggel dolgoznak, mennyi lehet a többiek haszna.
2021. nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Lehet a benzinkutakat kellene elszámoltatni és nem is a kormányt? 😉
2021. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy az, hogy esetleg most pár hónapig csökken a profitjuk, vagy akár átmenetileg veszteségük van, nem a világ vége. Azért ennyire ne sajnáljunk már cégeket.
2021. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

" Azért ennyire ne sajnáljunk már cégeket."


Én nem sajnálok senkit, ez csak szimpla matek.

2021. nov. 12. 17:10
 6/21 hypno ***** válasza:
24%

#4


Azt én is támogatnám, hogy a kormány a farkaddal verje a csalánt. Végtére nem olyan nagy dolog. Kibírnád.

2021. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%
6: aki fél a kockázattól, ne kezdjen üzleti vállalkozásba. Amúgy én meg a te fakad amputálását támogatom, most jó?
2021. nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%

Dehogy üzemelnek vezteséggel, kirúgnak pár embert, becsődöl pár kút, adósságba veri magát pár kút és sok nem tudja majd fizetni, aki meg talpon marad amint nem komcsi módra szabályoz a kormány 600/literért fogja árulni.


Szokás szerint a fidesz más pénzét cseszteti, nem csoda, az államkassza kong, hitelt hitelre vesz fel a fidesz amit az unokáink is fizethetnek.


Narancskomcsik szokásos húzása.

2021. nov. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
17%

Nem írom le többet részletesen.


NEM ZÁRHAT BE! Óriási büntetést kap az üzemeltető.

2021. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

Az megvan, hogy a dolog egyféle, a legolcsóbb verziót érinti, és orrba-szájba fogják árulni a többit extrém profitért, miközben amaz nem lesz elérhető?


Ez olyan, mintha betiltanád a kenyeret, és másnaptó 1 zsemle 600 forint lenne.

2021. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!