Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, ugye az megvan,...

Ellenzékiek, ugye az megvan, hogy Márki-Zay Péter csak a Gyurcsány-párt engedélyével lehet miniszterelnök?

Figyelt kérdés
Úgy látszik, mégiscsak bebizonyosodott az ellenzéki oldalon Gréczy Zsolt szava, miszerint Gyurcsány nélkül nem lehet nyerni az ellenzéki oldalon.
2021. nov. 12. 18:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

Igen... A Gyurcsány-pártot meg kötelezték az ellenzéki szavazók, hogy "engedélyezze" az előválasztási nyertest "miniszterelnöknek lenni". :D


Nagyon nagyot mondtál. A Fidesz-székházban átvehetsz 5,5 kg krumplit, és egy ráadás almát is!

2021. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
40%

"Ezt végig se olvasom"

Igazán megtisztelő, mit ne mondjak! :D

"de te már attól féltesz minket"

Én nem féltelek téged semmitől. Nektek lenne jogos félnetek a puccsfétises Gyurcsány miatt, mert bizony minden eszközt a keze alá játszottatok ahhoz, hogy megint hatalomhoz juthasson. Ha le bowlingozza az MSZP-t... ja, bocs, azt már lebowlingozta, MZP-t akartam írni... Szóval, ha ő hirtelen eltűnik a képből, akkor mi lesz a narratíva? Csatlakoztok a STOP, Gyurcsány mozgalomhoz? :D Reménykedj, de én előre szóltam.

"Én tudom, hogy a fideszesek tényleg mocskos mód félnek Gyurcsánytól"

Én kutyapárti vagyok, nem Fideszes. Én személy szerint attól a csordától félek, akik a 2010 előtti események után hajlandóak akár a "zellenzékre", akár a Fideszre szavazni az elmúlt 11 év után. Szerintem jogos a félelmem.

"de nyugi minket nem kell tőle"

Hát aki szereti őt, az nyilván nem fél tőle. Ezt le sem kellett volna írnod.

2021. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!