Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes bérkommentelők...

A fideszes bérkommentelők mennyi pénzt kapnak, illetve hol lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
Nem trollkodom, tényleg jelentkezni akarok, jól jönne egy kis apró.
2021. nov. 14. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Ez is csak a ballib hazugságcunami egy része, erre ne számíts.
2021. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Írjál a Fidelitasnak. Én havi 120-150 körül kapok. Nem tudom pontosan mi alapján számolják.
2021. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Én csak Összefogás-oldalon láttam ismétlődő, teljesen egyforma kommenteket, de ok. 🙂
2021. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem hiszem hogy bárkit bevesznek. Hithű fideszesnek kell lenni és ezt bizonyítani is kell. Tudod ez úgy működik mint az utcai bandáknál. Bizonyítani kell a hűséget és a megbízhatóságot.

De miket beszélek itt össze vissza ilyen csúnya hasonlatokat használva.

2021. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Annyit,mint a fizetett ballibsik.
2021. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Legutóbb 1200/óra volt hogy stop bohockodáshoz aláírásgyűjtőket keresnek akik becsengetnek a polgárokhoz és ezzel zaklatják őket.


Helyedbe meggondolnám, engem ilyennel felkeltenél biztos rajtad landolna a felmosóvíz :)

2021. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Nincs itt senki sem lefizetve. Egész egyszerűen vannak olyan emberek, akik jobban szeretnének a Fidesz kormánya alatt élni, mert nem bíznak az ellenzékben. Én mindkét oldalt meg tudom érteni.
2021. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha körülnézel ezen az oldalon, láthatod, hogy kb. háromszor-négyszer annyian vannak az ellenzéki kommentelők. Hogy lehet az, hogy itt mégis mindenki csak és kizárólag fideszes bérkommentelőket vél felfedezni? Ezek szerint az ellenzékiek csupán önszorgalomból támogatják az örök veszteseket és mentegetik ezt a fogyatékos Karigerit? Mert akkor ez így még cikibb. :)
2021. nov. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mindentudó99 ***** válasza:
Én mindkèt oldalnak dolgozom. Havi 250 tisztán zsebbe
2021. nov. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!