Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márky-Zay beváltotta a hozzá...

Márky-Zay beváltotta a hozzá fűzött reményeket?

Figyelt kérdés

2021. nov. 15. 21:40
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
nagyon nem
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Ez csak választás után fog kiderülni.


Én egyelőre azt látom, hogy mondja a hülyeségeit ezerrel és ezt zabálják a népek. Ami kicsit fura, mert ha ennyire hisznek benne és esetleg kormányra kerül akkor majd páran elégedetlenek lesznek amikor a fele se fog megvalósulni annak amit itt-ott lenyilatkozott.

2021. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés még nem idő szerű, így nem lehet rá válaszolni mert a hozzá fűzött remény az h elsősorban sikerül leváltania a fideszt, másodsorban pedig h jól fog tudni kormányozni. Na most ezt h lehet már megmondani?
2021. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az előválasztási győzelmével már beváltotta, de attól függ ki honnan nézi.
2021. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 hypno ***** válasza:
92%

A választások előtt?

Hogy váltotta volna be? Majd akkor ha megnyeri az összefogás a választást és tényleg kormányozni fog.

Addig csak a remény ígérete. A reményé, hogy ezt a "tetvesmocskosg.cirendszert" végre megdönti valaki.

2021. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem nem.


Persze ettől függetlenül még nyerhet az ellenzék jövőre, és akkor meg azt mondhatni utólag, hogy beváltotta, de ahhoz képest, amekkorát szárnyalt az előválasztáson, szerintem azóta beleszürkült a magyar politikai mezőnybe. Nem tud kiemelkedőt mutatni. Eddig belevetítette mindenki a saját reményeit, olyannak akarta látni mindenki, amilyennek szerette volna, de mára már megtudott róla mindenki annyit, meg látott, hallott sok beszédet tőle, hogy már mindenki nagyjából be tudja határolni. Viszonylag sokat bakizik, elég sok félreérthető kijelentése van, ami már előválasztáson is feltünt, de ott mindenki homokba dugta a fejét, merthogy csak nehogy Dobrev nyerjen, de ìgy már más.

2021. nov. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Nálam be. Pont olyan hülye mint amilyennek képzeltem.
2021. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hypno ***** válasza:
83%

#5

Ahhoz képest, hogy mekkora acsarkodás meg kormányoldalról, hogy lejárassák holott még választási program és kampány sincs, tök jól szerepel.

2021. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Ne felejtsük el, hogy most egy ezer fogaskerékkel működtetett propagandagépezet csak az ő lejáratására fogja fordítani az erőforrásait, és így hitetlen kutyaként is azt mondom, hogy adjon neki az Isten erőt és kitartást, hogy a következő időszakot valamiképpen átvészelje.
2021. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%

Semmivel sem különb orbánnál. Az oltást ajánlja miközben bele is lehet halni.


Orbán ezt mondta : mindenkinél van a háziorvosánál egy golyóálló mellény. Aki felveszi az oltást arról lepattan a vírus.


Márki szájából halottam ezt és totális csalódás: mindig is voltak kötelező oltások.


Tehát egy ilyet hasonlít egy több éves tesztelt oltásokhoz. Legutóbb a kaizertől egy ausztrál 19 lány lett tiszta vérrög. A másodikkal zsarolták, hogy akkor nem versenyezhet a lóvával.


Ez a Márky csalódás.

2021. nov. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Miközben a lassan ócska tv prédikátorrá silányuló baloldali miniszterelnök-jelölt Márki-Zay Péter, a szeretetről prédikál, ő maga, és az őt jelölő baloldali pártok vezetői a nyilvánosság terein a legkeményebb, kommunista időket idéző, ideológiai alapon történő, a jogállamiságot alapvető követelményét, a jogbiztonságot teljesen félretevő módon akarnak politikai ellenfeleikkel leszámolni."


EZ NAGYON JÓ ...

(Kötter Tamástól)

2021. nov. 16. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!