Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Soros-terves kérdőívhez...

A Soros-terves kérdőívhez fűzött idézetek valóban Soros Györgytől vannak?

Figyelt kérdés
Nincs pontos forrásmegjelölés, ami van az is uszító jellegű és szubjektív. Nem látok rá tényleg érvényes bizonyítékot, hogy ezt valóban Soros mondta.
2017. okt. 28. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom a kérdőíven amit borítékon kapsz ugyan az e mint amit interneten töltesz ki de az internetes verzión megvan jelölve a forrás igen (újság neve és az interjú időpontja) ami szerint utána nézhetsz
2017. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem is kell megjelölni a forrást. Aki hisz a Dicsőséges Nemzethy Narancskormányban, az a forrás megjelölése nélkül is tudja, hogy ezt csak a gazimperilista sorosbérenc Soros György mondhatta, aki meg nem, az eleve a Magyar Nemzethy Nemzet ellensége és mint ilyen, biztosan gazimperilista és sorosbérenc.
2017. okt. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

A borítékos és az internetes változat azonos.


A kérdőívet a 444 is leközölte:

[link]


Az idézeteknek (a ""jelek közötti szövegek) van pontos forrásmegjelölése. Az első kérdésben lévő idézet forrásmegjelölése például: (Project Syndicate. 2015.09.26.)

Majd az EU parlament állásfoglalása van valaki által megszövegezve, forrásmegjelölése: (2015/2342. (INI))


A többi szöveg olyan kísérőszöveg, amely a lényeg rövid, és kerek leírását témogatja.


A forrásmegjelölések szerintem pontosak, keresőkifejezésként alkalmazva a Google-val meg lehet találni a hivatkozott dokumentumokat - én megtaláltam. A forrásmegjelölések nem uszító jellegűek, hanem tényszerűek.


Az eddigiek a kék mezőkben szerepeltek.


A kérdések sorszáma után közvetlenül következő állításokat találhatja uszító jellegűnek valaki. Én nem találom annak.


Nem látsz rá tényleg érvényes bizonyítékot, hogy ezt valóban Soros mondta - lehetséges, hogy nem keresed.


Amúgy nem mindent Soros mondott, van, amit az EU, vagy az Amnesty.

2017. okt. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem kicsit OFF, de az olyan furcsa, hogy ez a migráns mizéria nem tegnap kezdődött. Mégis mikor kezdi el a kormány csőrét piszkálni a dolog? Naná, hogy választások előtt pár hónappal. Eddig miért nem zavarta őket? Álságos, öncélú, hányinger az egész...
2017. okt. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%

"Eddig miért nem zavarta őket? Álságos, öncélú, hányinger az egész..."


Caxólok, a kerítés már egy ideje áll... és a kormány véleménye a dologról azóta sem változik.

Közben Soros is aktivizálta magát: Felszólalt Brüsszelben, újságokban hirdette a tervét, satöbbi...

ERRE reagált a kormány.

2017. okt. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

"Nem látok rá tényleg érvényes bizonyítékot, hogy ezt valóban Soros mondta."


Eddig hol kerested?


Ha valóban érdekel, akkor három kattintással megtalálhatod az eredetit is angolul, meg a magyar fordítást is, és eldöntheted magad.


De ha csak vakon elhiszed az ellenzék sipákolását, hogy NINCS Soros terv, akkor magadra vess, ha a végén az orrod alá dörgölik hgy de mégis van.

2017. okt. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

#6

Nem kell mindent elhinni a mocskos tolvajoknak.

2017. okt. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Okostojás én nem a kerítésről csiripelek, hanem a soros mantráról, amit úgy ismételgetnek mint egy megbuggyant papagáj.
2017. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!