Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán viktor és politikája...

Orbán viktor és politikája miért részesedik a legtöbb külföldi, youtube kommentszekciójában összeségében pozitív elbírálásban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


A: ők is krumplit kaptak elsőbbségi postázással


B: Elegük van a baloldali eszmeiség mételyéből.



2021. nov. 16. 12:30
A kérdező szavazást indított:
A
B
16 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
Messziről jött ember azt mond, amit akar.
2021. nov. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
32%
Mert Orbán igenis népszerű a nyugati jobboldalon. Én amikor németbe dolgoztam nem győztem magyarázni az őt istenítő németeknek, hogy milyen álkeresztény korrupt tolvaj.
2021. nov. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
28%

Kettes, lepontoztalak, mert miért írsz bele a válaszodba két különféle dolgot?!


"Álkeresztény korrupt tolvaj" - ez helyes!

2021. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
35%
Nem értem miért lett lepontozva a kettes. Talán nem népszerű a nyugati jobboldalon Orbán?
2021. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
15%
Normális ember egyetért azzal az úttal amit megkezdett. Korrupció meg mindíg is volt. Nem állkeresztény, hiszen őket támogatja
2021. nov. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Dolgozik a gyerekes dac, libbant honfitársainkban.. :)
2021. nov. 16. 12:43
 7/33 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem kell az ő uralma alatt élned, akkor persze, hogy nagyon jópofa, hogy beszólogat, kardot csörget, neki megy az EU-nak, melegeknek, miegymás. Tv-ben persze, hogy szórakoztató az Orbán show, ha a következményei nem neked kell viselned.

Ez az egyik, a másik pedig az, hogy random külföldi csóka nem fog interneten Orbán, Dobrev, stb alá kommentálni, csak az, aki egyetért vele és nagyban követi. Ez a fajta véleménybuborék nem csak Orbán körül alakul ki, minden más politikusra is jellemző.

2021. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván sokan szeretik a krumplit.
2021. nov. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Mindenki más van aki a krumplit, mások a rizst kedvelik jobban, teljesen változó.
2021. nov. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

7/ Pro-contra Mark Rutte, egy amugy liberális csatornában megjelent riportja:


[link]


De mondhatnám Macron szabadkőműves barátunkat is, az EU egyik hivatalos csatornáján:


[link]


Vond le légyszíves a konkluziót :)

2021. nov. 16. 12:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!