Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az Orbán által...

Szerintetek az Orbán által létrehozott új nemzeti tőkések fairebbek, nagyvonalúbbak a magyar munkavállalókkal mint a külföldi multik?

Figyelt kérdés
Ha van személyes tapasztalat, jöhet válaszba

2021. okt. 30. 12:43
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
10 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már dolgoztál magyar cégnél, tudod, hogy annál nincs lejjebb.

Ilyen szempontból az amerikai és skandináv hátterű cégek messze a legjobbak tapasztalatom szerint. A német olyan közepes, elmegy. Az ázsiai(kínai, japán stb), az kb egy szinten van a magyarral. Szakszervezet szót kiejteni nem lehet, az embereket kizsigerelik, és ügyeskednek mindenen.

Persze ez csak általánosítás, mindegyiknél van az ellenkezőjére is példa.

2021. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es jól tudja
2021. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én eddig csak magyar tulajdonú kisvállalatnál (kb 40 fő) dolgoztam és ott lettem résztulajdonos is idővel. De ez ugye se nem NER által kreált magyar újtőkés, de nem külföldi multi.


Azért kérdezem mert Giró-Szász is azzal jött a minapi interjújában hogy a magyar tőkés azért jobb mint a külföldi multi mert jobban nézi a magyar munkavállalók érdekét.

2021. okt. 30. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi értelme volt Orbán haverjaiból és családjából nemzeti tőkéseket létrehozni a Fidesznek?
2021. okt. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
A magyar cégeket meg a "fair" szót egy mondatban említeni,hát .. tisztelet a kivételnek, de sajnos inkább az ellenkezője jellemző.
2021. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!