Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az ellenzéki pártok még...

Ha az ellenzéki pártok még így, teljes összefogással is buknak jövőre, az ellenzéki szavazók kit fognak majd ezért hibáztatni?

Figyelt kérdés
Sőt, vajon mi lesz akkor ha netán 2/3-ot is szerez majd jövőre a Fidesz...

2021. nov. 16. 15:12
A kérdező szavazást indított:
Márki-Zay Pétert
Gyurcsány Ferencet
a Magyar Kétfarkú Kutyapártot (MKKP)
az ellenzékkel kritikusabb - az ő olvasatukban Fideszbérenc - közszereplőket (pl. Puzsér Róbert, Schiffer András stb.)
a vidékieket
a határontúli magyarokat
22 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A krumplit.
2021. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

Senkit nem fognak hibáztatni és elfogadják, amit én is, hogy nem érett meg a társadalom a váltásra még mindig és a többségnek ezek szerint jó az infláció és az egyre silányabb életvitel, én meg megyek ki Hollandiába 2400euro-ért villanyt szerelni.


Szerintem már az is félsiker ha nem lesz 2/3-ad ebben az országban, mert ami most van gyalázat...

2021. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%

2: Nyugat-Európában is magasabb most a infláció.

Az életszínvonal Magyarországon egyre magasabb.

A magyar választások semmilyen hatással nincsenek a holland villanyszerelő bérekre.

2021. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%

Egy fejet.


Vona már lemondott, Bajnai is visszavonult, Márkinak is ez lesz a dolga.


És jöhet egy új jelölt.

2021. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
A cigányokat, a nyugdíjasokat, a határontúli magyarokat, a krumplit, a közmunkásokat, a vidéki parasztokat, a kutyapártot, meg minden elképzelhető dolgot saját magukon kívül.
2021. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

3:


Meséld magadnak ezt és álmodj szépeket, majd mikor jön a hidegzuhany rájössz mi a különbség az emberek nézetei között.


Egyre drágább a vásárlás, minden élelmiszer drágul, E.Ü-ben el sem látnak ha nincs vakcina benned hiába fizeted a tb-t, házat nem tudok venni olyan árak lettek (2016-ban tesóm 6,5mFt ért vett házat, ma 17mFt ot ér) de nyílván anyámhoz lehet majd csinálni nem? 10mFt-ért valahol telket adnak, 3 gyereket azért vállalok mert sátrazni jó, mama meg kérdezi mikor jön haza az unoka németből mert nem tud haladni max ha 2 munkahelye van és maszekol, de az M1 híradó szerint az oltás működik, magyarország működik.

2021. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
A KESMÁT. Az tényleg egy göbbelsi propagandagépezet, és letarolja az egész vidéket. Illetve, megemlítem majd okként, hogy a közmédiában a választások előtt az ellenzék nagyjából összesen öt percet fog kapni, hogy megnyilvánulhasson.
2021. nov. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
6: Nekem van lakásom, ellátnak az eü-ben, és egyre több élelmiszert tudok venni a fizetésemből. Lúzerek mindig vannak, engem ugyan nem hatnak meg. (Semmivel sem lennének kevésbé lúzerek, ha az ellenzék győzne.)
2021. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

8-as


Az hogy neked van örülök neki, az hogy nem lesz majd aki hajtsa a motort itthon annak majd nem fogsz, ha nyugdíjba mész, akkor már fog érdekelni hol dolgozik a magyar.


A lényeges probléma ott van, hogy hatalmas fizetési különbség van kelet és nyugat magyarország között, amíg valaki ugyan azt a munkát végzi Borsodban 160-ért, addig Győrben lehet kap 450-et, na ez a nem mind1, persze lehet magaddal foglalkozni, és neked jó, attól még azok az emberek akik nem élnek meg, és azok a fiatalok akik kimennek külföldre gyereket csinálni még léteznek. Végezetül meg egy arrogáns nyomor vagy, ilyeneknek jó beverni az arcát, hogy az orra görbüljön balra egész életében.

2021. nov. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

"Végezetül meg egy arrogáns nyomor vagy, ilyeneknek jó beverni az arcát, hogy az orra görbüljön balra egész életében."

Imádnivaló, ahogy a szeretet, elfogadás, megbékélés nyelvén szól a büdösproli.

2021. nov. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!