Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem csinálják a következ...

Miért nem csinálják a következőt a magyar benzinkutak?

Figyelt kérdés

Oké, nem rövidíthetik a nyitvatartást, nem zárhatnak random be, nem kérhetnek 480 ft-nál több pénzt az alap üzemanyagok literéért. Viszont simán mondhatnák, hogy "technikai okokból" csak egyetlen kútoszlop működik, csak egy dolgozó van műszakban, és ezzel iszonyatosan hosszú sorokat generálnak. Ha ezt sokan megcsinálják, gondolom, meghátrálna a kormány a benzinkutak ellehetetlenítésével kapcsolatban (lehetne úgy is árbefagyasztani, hogy az adót csökkentik, és a kormány nyeli be a veszteségeket).


Ha lenne benzinkutam, más értelmes lehetőség híján nyitva lennék ugyan, de tuti csak egy kútoszlop működne, és így sok autóst el tudnék riasztani, akik így kénytelenek lennének másik kutat keresni (mivel minél kevesebb veszteséges üzemanyagot adok el, annál jobban járok).


2021. nov. 16. 22:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9


"7: és ennel engem zavarnom kéne?"


NEEEEEEEM, majd ha pl pékséged van és azzal is megcsinálja majd zavarni fog a megtakarításodból minden eladott kenyér után amin nincs hasznod még hozzáraksz 50 forintot?

2021. nov. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Cseh Katalinra szavazok 2022 ben.
2021. nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11: De nincs se pékségem, se benzinkutam, se semmim. Így zavarja azokat, akik érintettek, nekem ez eddig csak jó.
2021. nov. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!