Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oltáselleneseket abszolút...

Az oltáselleneseket abszolút nem érdekli hogy az orvosok, a politikusok, mindkét oldal fidesz- kdnp az Összefogás is mind kiáll az oltások mellett?

Figyelt kérdés
Covid

2021. nov. 18. 17:09
1 2
 11/20 anonim válasza:
68%

10


Én leszarom a kamujárványt és vírust, semmi bajom sem volt pedig voltam kamuteszt +.... ne röhögtesd már magad, körülöttem egy ember sem halt meg aki pozitív volt! KAMU az egész és Bill Gates téged valszeg kibelezne simán, amilyen pszichó feje van :D a vakcina miatt ha megdöglesz se fog sajnálni a sasorrú köcsg...

2021. nov. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%

#9: "Sajnos ezek az emberek csak egy személyes tragedia utan fognak eszbe kapni. Volt aki itt masik kerdesnel irja, hogy a par hazzal odebbi 47 eves szomszed a 3. oltas utan meghalt, eletveszelyes szar az oltas... Elhiszem, sajnalom, de a reszletekről semmi, es ez egy darab eset."


Jajjj... Akik meghalnak, azokról pontos részletes diagnózist szereztél valahonnan is, hogy egyáltalán a covid vitte-e el őket vagy esetleg van már betegség is, amibe bele lehet halni? :-)


Egyre több olyan esetről hallani, hogy beoltott emberek halnak meg, csak erről senki nem beszél, mert nem ez a fő érdek. Olyanról is hallottam már, hogy a betegnek köze sem volt a covidhoz, mégis azt írták rá a zárójelentésére.



#10: "Szerintem nem kis bajok vannak!! És alapvetően fogalmuk sincs az egészről..."


Ja szerintem is hatalmas bajok vannak és neked a szomszédba se kell menni... :-) ...meséld már el, hogy neked honnan a fészkes fenéből van pontos információd bármiről is? Vagy esetleg fogalmad az egészről???


Ne nevettesd már ki magad.

2021. nov. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos nem, nem érdekli őket. Mert annyira buták, hogy azt hiszik, hogy mert olvasták a FB-on, már sokkal jobban értenek hozzá, mint az orvosok, akik egész életükben ezt tanulták, ezzel foglalkoznak. Szerintem ez a hozzáállás elég sok mindent elmond.

Volt osztálytársam orvos. A FB-on kommentelt, hogy be kéne már mindenkinek oltatni magát, és megosztotta a tapasztalatait, hogy mi van a covid-osztályon. Máris kapott 100 kommentet, némelyik kicsit volt tiszteletlen, némelyik nagyon bunkó. És az internetről vett cikkeket linkelgettek, hogy hát itt egy cikk, amit Kovács József , azt sem tudom ki a bánat írt, de ő is leírta, hogy nincs is járvány és csak a háttérhatalmak akarnak bennünket így manipulálni. És csak kapkodtam a fejem. Amúgy tele van a net a covidról szóló tudományos cikkekkel is, csak valahogy azt nekik nehezebb megérteni.

De osztja az észt a covid-osztályon dolgozó orvosnak, gondolja, hogy majd ezektől a cikkektől a doki meggondolja magát, és felébred, hogy ja, nincs is ám covid, csak én álmodtam! Te jó Ég!

2021. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

#13: Influenza mindig volt, csak most elnevezték covidra... :-)


Nem kell tudományos cikkeket olvasni ahhoz, hogy tisztában legyen bárki is azzal, hogy ha egy beteg ember megfázik, még nagyobb az esélye a túlvilágra.


...és legyetek már őszinték, nagyon sok beteg ember van, a legtöbb rákos, meg a fene tudja még milyen korságot köszönhetünk a modern civilizációnak...


Tőlem bármelyik barátod dolgozhat a covid osztályon... ...képzeld nekem is van olyan haverom, aki a covid osztályon dolgozik (Németországban, meg itt Magyarországon is), egyáltalán nem azt mondták, hogy az oltás a megoldás... ...inkább azt, hogy hogy teszik tönkre az oltásokkal az emberek immunrendszerét, és összeszámolták a gyerekeknek beadott oltásokat, valami 12 jött ki, ba.szki... :-)


Továbbá: láttál te egyáltalán egy cigányt is lélegeztetőgépre kötve, kérdezd már meg a covid osztályon dolgozó doki barátodat... :-)


Jaaa és éppen ma jutott tudomásomra, egy olyan ember halála, aki ugyan be volt oltakozva, mégis meghalt. Attól féltem, hogy tuti nem azt fogják a zárójelentésére írni, hogy covidban halt meg (mivel oltott, és nem jó fényt vetne az oltás-kampányra), de képzeld el, hogy azt írták rá, hogy covid vitte el. Nos innentől kezdve kérdezem én, hogy mi értelme is van az oltásoknak azonkívül, hogy az embereket teszik mentálisan sérülté, nameg a gazdaságot barmolják el???


Tudom-tudom mindenki a saját igazát próbálja alátámasztani... ...de amiket én mondok ezek tények, nem FB cikk, meg nem interneten írt tudományos cikkek... ...jaa és nem összeesküvéselmélet-gyártás, de azért valjuk be hogy ez kinek is igazán nagy üzlet: igen a dokiknak... :-)

2021. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
61%

14


Nekem anyukám tüdőosztályon dolgozott 28 évet, nem vette fel az oltást, leszámolt sajnos, így hálálták meg a közel 30 éves munkáját.

Sebaj! Megmondta, hogy tavaly a covid osztályokra az öregotthonból szállították az embereket, pozitív teszt jeligével. Voltak beteg öregek, akiket eleve pelenkázni kellett stb, rákos, tüdőbajos emberek, szívbetegség, vérnyomás gondok, elhízottak, volt 150 kilós is, akit megfürdetni is neki kellett, forgatni az ágyban 60 kilós nő létére.

Ezt kapta hálául! Elküldték!


Nem volt ott semmi teltház, tavasszal pedig az oltások után kerültek sokan kórházba, mert ráoltottak nekik a fertőzésekre és betegedtek meg súlyosak vagy oltásmellékhatások miatt haltak meg!


És bizony, se egy igaz putris cigány, se egy csöves nem volt osztályon egyszer sem, pedig a higiénia tőlük messze áll...


ez egy mentális játszma! Aki fél, aki retteg és bemegy önszántából kórházba a félelme miatt aztán kísérleti kezelés alá veti magát, mert a szerek, amiket adnak se jók.. favipiravir? Van akinek jó, de van akinek szétcseszi a máját és lerombolja az anyagcseréjét.

Remdesivir? Abszolút hatástalan, sőt veszélyes és arra senki sem gondol, hogy a gyógyszerek mellékhatásai miatt halnak ott meg az emberek???

2021. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
72%
Azt még hozzáteszem, 28 év alatt anyu látott elég tüdőbeteget fulladni, meghalni, influenzajárványban lélegeztetve... Neki ez természetes volt eddig, 2020 óta meg rendkívüli... előtte sosem dolgozott szkafanderben, most meg?? Kész beteges az egész rendszer!
2021. nov. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
66%
Látom itt is tombol az agyrák, jó volt a kérdésed, kérdező!
2021. nov. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Az oltásellenesek általában butábbak, szóval az emberiség jövője szempontjából lehet, hogy kimondottan előnyös a hozzáállásuk.
2021. nov. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18 Jól mondod, a jövő rajtunk múlik. Nézd csak:

[link]

2021. nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Amíg valami nem 100%, addig mindig lesznek, akik azt hiszik, hogy a statisztikai törvényszerűségek csak másokra érvényesek és veszik a lottószelvényt, évtizedek alatt kifizetik rá az ötöslottó nyereményét.
2021. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!