Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az a több millió ember az...

Az a több millió ember az országban, aki szegény és szeméttel, rongyokkal, fával, szénnel fűt, annak mennyit segít az, hogy az is olcsóbban kapja a rezsit, aki jakuzzit, medencét, hobbi télikeret fűt fel gázzal vagy elektromossággal?

Figyelt kérdés

2021. nov. 19. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Hát aki most sokallja a gáz árát az jövőre nem tudom mit fog szólni.
2021. nov. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
A fával tüzelés nem egyenlő a szegénységgel. Kertesházban egyébként is rengeteg a fa hulladék.
2021. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Aki több áramot fogyaszt annak most is többet kell fizetnie, meg van szbava a határ ami felett drágább.😉
2021. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
1320 kWh/év felett többet kell fizetni, ha például jakuzzid meg hasonlóid vannak.
2021. nov. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk nekem a fába egy fillért nem segít a kormány. Na de van kidobott bútor, lebontott jó festékes kerítés és a flakon is jól ég. A bálába behozott, eladhatatlan cipő, ruha is jól ég, ad kis meleget.
2021. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
#5 Jó is az! Tisztítja a légutakat :D
2021. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Én a fa hulladékot nem így értettem, hanem pl lehulló ágak, elhalt fák ilyesmi.

Szerintem a hulladékkal tüzelés illegális, a kályhát is elrontja...

2021. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

Nem kapta olcsóbban a rezsit. Drágábban kapta. Fél éve kapja olcsóbban (ahhoz képest, mint kaphatná), mióta megszaladtak az árak.

Egyébként az a több millió ember nem kell, hogy így éljen, elegendő, ha az okát szünteti meg. Szavazás formájában.

2021. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Kezdhetnénk azzal, hogy nincs több millió ilyen ember.
2021. nov. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Az ország keleti régióiban még mindig van egy csomó falu, ahol be sincs vezetve a gáz. Egyébként elég drága a tüzelő, de ha mindenféle szeméttel tüzelsz, az tönkreteszi a kéményt. A kátrányos kémény iszonyat büdös, főleg ha lakótérben van, és nem lehet vele semmit sem kezdeni. Illetve mi hívattunk valami szakit, aki fél milláért kikaparta belőle, és aztán rakott bele valami spéci csövet. Ezzel még olcsón megúsztuk, mert le kellett volna bontani az egész kéményt, ami több millió. Szóval azért nagyon meg kell nézni, hogy mit dobsz a tűzre, mert pár évig tüzelsz mindenféle szeméttel, aztán jöhet a több millió forint új kéményre.
2021. nov. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!