Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melegként nagyon nagy ellentmo...

Melegként nagyon nagy ellentmondás a Mi Hazánk Mozgalomra szavaznom?

Figyelt kérdés

Sajnos a Mi Hazánk Mozgalmon kívül egyetlen párt sem áll ki a kötelező kísérleti oltások ellen. Nem vagyok vírustagadó és nem vagyok oltásellenes sem. Azzal viszont nem értek egyet, hogy a kísérleti vakcina jelentené a megoldást az egyébként influenzaszerű vírusra. Átestem a Covid-19-en legalább kétszer. A védettségi igazolvány kiadásához szükséges határérték többszörösének megfelelő ellenanyag van a szervezetemben oltás nélkül. Nem szeretnék erre még ráoltatni, pláne nem többször, mivel abban biztos vagyok, hogy a 3-4 havonta történő oltások hosszú távon tönkre teszik az immunrendszert.


Viszont jelen pillanatban ott tartunk, hogy a politikai pártok közül egyedül - az egyébként homofób nézeteket valló - Mi Hazánk Mozgalomra tudnék szavazni melegként, mivel minden más párt a kísérleti vakcinák kötelezővé tételét támogatja.


35/F (meleg)



2021. nov. 19. 23:37
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
26%

Magyarországon nincsenek "kötelező kísérleti" oltások, így nincs is mi ellen kiállni.


"abban biztos vagyok, hogy a 3-4 havonta történő oltások hosszú távon tönkre teszik az immunrendszert." Mégis miért tennék ezt??? Attól, hogy egy vírus ellen erősebb védelmet adnak, más kórokozók elleni védelem sem szűnik meg.

2021. nov. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
79%

Olyan párt nem lesz, amivel 100%-ig egyetértesz, ameddig te magad nem alapítasz egyet. Mérlegelned kell, hogy neked melyik a fontosabb. Ha a képzeletbeli listádon az elsők között szerepel a vakcina elutasítottsága, a melegkérdés viszont csak valahol középtávon, akkor nyilván érdemes és logikus választás. Ha a melegjogokért való kiállás van előrébb, azt tartod fontosabbnak, akkor az ellenzéki összefogásra érdemes szavazni, ők viszont valószínű mégtöbb szigorítást vezetnének be és az oltásért is jobban kampányolnának a választások után.

Én pl. rengeteg dologban nem értek egyet az ellenzéki összefogás pártjaival, bár MZP-vel már több közös elképzelésünk van, de azért így is vannak fenntartásaim. Nálam viszont a legfontosabb, hogy ez a kormány legyen leváltva, erre pedig rajtuk kívül senkinek nincs esélye, ezért rájuk fogok szavazni. Ilyen szempontból az MHM vagy az MKKP elvesztegetett szavazat mert valószínűleg be sem fognak jutni a parlamentbe.

Összegezve, van benne ellentmondás, de magadnak kell mérlegelni hogy a saját értékrended alapján melyik a fontosabb. Ha az oltás elkerülése, akkor logikus döntés, ha a melegjogok, akkor meg nyilván nem.

2021. nov. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
25%

Felejtésetek már el ezt a "kísérleti oltás" nevű baromságot, nics ilyen.


"Ha egy oltás kísérleti lenne, akkor állatokon tesztelnék, hogy mennyire jó és biztonságos. A feltételekhez kötött /ideiglenes gyógyszeralkalmazási engedéllyel rendelkező vakcinák ezen a stádiumon már túl vannak. Ezeknél a kísérletek pozitív eredménnyel zárultak, sőt, a humán (embereken végzett) klinikai vizsgálatok is."


[link]

2021. nov. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

"Magyarországon nincsenek "kötelező kísérleti" oltások, így nincs is mi ellen kiállni."


Hivatalosan nem kötelező, de sajnos előbb-utóbb mindenkit el fognak lehetetleníteni, aki nem oltatja magát.



"Mégis miért tennék ezt??? Attól, hogy egy vírus ellen erősebb védelmet adnak, más kórokozók elleni védelem sem szűnik meg."


Azt ugye te sem gondolod komolyan, hogy egy emberi szervezetbe való folyamatos vakcinázásnak hosszú távon semmilyen következmény nincsen? Nem beszélve arról, hogy az jelen pillanatban senkit nem érdekel, hogy valakinek sok antitest van a szervezetében oltás nélkül, a lényeg, hogy ő is oltasson.

2021. nov. 19. 23:47
 5/52 anonim ***** válasza:
17%
De, van következménye, védett leszel az adott vírus ellen.
2021. nov. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
28%

Hát konkrétan olyan, mintha zsidóként Hitlert támogatnád.

Na de a te dolgod... Azt ha esetleg valamikor kormányra kerülnének, akkor nem a mesekönyveket fogják ledarálni, hanem téged! XD

Szerintem az egyik leggázabb párt!

2021. nov. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem nem ellentmondás, hanem hülyeség. Nem is kicsi. Amit egyébként az oltásokról írtál, az is hülyeség. Az se kicsi.

De ez nem meglepő, ha nem tudod értelmezni a szabályokat. Sőt, a fogalmakat se. Azt azonban nem várhatod, hogy ezek után én írjak itt kisregényeket, ha szakszerű érveket észre sem veszel.

2021. nov. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
42%

Hogy tenné tönkre az imunrendszert?

Honnan vagy biztos benne, ezt mivel tudnád alátámasztani, mik azok a működési metódusok amik során tönkremenne az immunrendszer?

2021. nov. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

"Amit egyébként az oltásokról írtál, az is hülyeség. Az se kicsi."

Szóval hülyeség az oltás nélkül a szervezetben lévő antitestszám és a T-sejtes immunitás? Hülyeség, hogy ha valakinek van ellenanyag a szervezetében, arra már veszélyes ráoltani? Hülyeség, hogy a járványkezelésben alapelv volt eddig, hogy járvány alatt már nem oltunk a létrejövő vírusmutációk miatt?


"De ez nem meglepő, ha nem tudod értelmezni a szabályokat."

Két diplomás okleveles szakközgazdászként tudok értelmezni szabályokat, hidd el!

2021. nov. 20. 00:10
 10/52 A kérdező kommentje:

"Honnan vagy biztos benne, ezt mivel tudnád alátámasztani, mik azok a működési metódusok amik során tönkremenne az immunrendszer?"


Nem vagyok orvos, sem virológus az tény. Ugyanakkor átestem a Covid-19-en, legalább 2 alkalommal. Az első alkalommal egy enyhébb influenza tüneteit produkáltam, a 2. fertőzést csak onnan vettem észre, hogy emelkedett a korábbihoz képest az antitesztszám a szervezetemben. Nem fogok tudni működési metódusokkal válaszolni, ugyanakkor abban biztos vagyok, hogy egy jól működő rendszerbe külső módon történő mesterséges beavatkozásnak hosszú távon nem lehetnek jó következményei.

2021. nov. 20. 00:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!