Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az elképzelhető, hogy lesznek...

Az elképzelhető, hogy lesznek komolyabb korlátozások és lezárások, de majd csak Újév után?

Figyelt kérdés

2021. nov. 21. 14:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
45%
Elképzelhető persze. Az emberi butaság és a vakcinagyártó cégek profitéhsége határtalan.
2021. nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
73%

#10


Nem vagyok jártas ezekben a témákban, de úgy vélem, a rák halálos betegség, kemoterápiával kezelik, ha jól tudom, tehát az jóval komolyabb. A fejlövésbe bele lehet halni, igen kevének gondolom a valószínűségét annak, hogy akit fejbelőnek egy fegyverrel, az túléli. Pláne ha nagy fegyverrel lövik fejbe. Az infarktus azért eléggé megszokta viselni a beteget.


Felhívnám a figyelmed erre a Coviddal kapcsolatban:


"Számos esetben azonban a fertőzés tünetmentes maradhat, vagyis a megfertőződött személy egyáltalán nem érzékeli magát betegnek."


Forrás itt: [link]


Ennél a rák, a fejbelövés vagy az infarktus jóval komolyabb.


Tünetmentesen Covidosnak lenni, vagy enyhe tünetekkel átesni rajta, nem ugyanaz, mint a fentiek - természetesen egy egészséges, fiatal ember esetében!


Valószínűtlen, hogy a testvérem (aki egyébként nő) belehalna a Covidba, sőt inkább kizárt. Amúgy a férje vitte haza a vírust. Őt jobban megviselte, lázas volt. Feltehetően a gyerek is elkapta, ha mindkét szülő fertőzött volt.


Vagyis: az egész család koronavírusos volt!!!


Nincs semmi bajuk már.


A felvetésed annyiban jogod, hogy a vírus mutálódhat. Erre két dolgot tudok mondani.


1. Nem az ebola mutálódik, hanem a Covid, így nem félek tőle. Persze nem előfordulhat, hogy létrejön egy olyan variáns, ami tényleg para. Ha azt mondanák a hírekben, és én magam is meggyőződhetnék róla, hogy egészséges 20-30 éves emberek halnak meg tömegesen, és akik túlélik, azok maradandó károsodás szenvednek... Hát, az már elgondolkodtató lenne!


2. A vakcinák hatékonyságáról nem győzödtem meg. Túl fiatalok ezek az orvosságok. Ha már léteznének kb. 5-10 éve, és meg lennének cáfolva a rémírek, akkor az másabb lenne.


Mindenesetre, hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba:


Engem nem zavarnak a vakcinák. Nem akarok senkit lebeszélni az oltásról!


De, én tudok magamra vigyázni.


Aki fél a fertőzéstől, maradjon otthon.

2021. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
71%

Az Orvosi Kamara szerint fekete karácsonyunk lesz.

Nem a hó hiányára gondoltak.

2021. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%
Simán elképzelhető és én örülnék is neki. :))
2021. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
73%
Két éve ellátatlanul a krónikus betegek, milyen karácsonyunk legyen? Az orvosi kamara szarjon sünt, két éve asszisztálnak az egészségügy és ezzel együtt a lakosság egészségének tökéletes leépítése mellett, gratuláljunk nekik hozzá gondolom.
2021. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%
A választásokig nem várhatóak szigorítások
2021. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
13: Pánikkeltés, stresszfokozás, tudatosan agresszív ösztökélés a harmadik oltás felvételére.
2021. nov. 21. 16:54
 18/24 anonim ***** válasza:
ezt elkiabáltázok...
2021. nov. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
18: Mit és miért? Mert hogy idén nem lesznek szigorítások, arra egyre nagyobb az esély.
2021. nov. 27. 05:10
 20/24 anonim ***** válasza:
hát igen arra értettem, hogy sztem is egyre jobban lesznek
2021. nov. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!