Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olyasmi elképzelhető, hogy...

Olyasmi elképzelhető, hogy majd létrehoznak külön oltatlan vásárlói sávot, valamint csak nekik szóló kijárási tilalmat?

Figyelt kérdés
Mintha valahol felvetődött volna. Persze lehet, hogy csak itt olvastam valaki kommentjében. :)

2021. okt. 24. 17:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. okt. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1: Nem hiszem, hogy ennyire lehetetlent kérdeznék. Ha úgy nézzük, két éve ilyenkor még ezt az egészet is lehetetlennek gondoltuk volna.
2021. okt. 24. 17:06
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Egyelőre semmi ilyenről nincs szó. Mondjuk az utóbbi hónapokban nélkülözöm a COVID-os híreket, se TV-t nem nézek, se hírkeresőt nem olvasok, mennyivel jobb életérzés :)))
2021. okt. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3: Annyit lehet tudni, hogy ha szükség lesz intézkedésekre, elsőkörben olyanokat fognak behozni, amik csak az oltatlanokat érintik. Maga a vezír mondta. Hogy ez csak annyit takar-e, hogy majd csak oltottak ülhetnek be helyekre, vagy bizarrabb dolgokat is, még kérdés.
2021. okt. 24. 17:13
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
sztem akkor csak olyat ami tavasszal volt a nyitás után
2021. okt. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Most olvastam, hogy Romániában azt fogják behozni, hogy este tíz és reggel hat között csak oltottak mehetnek ki, de ők is csak munka miatt vagy egészségügyi okokból. Ilyesminek mondjuk tényleg csak akkor van értelme, ha amúgy is olyan a helyzet, hogy mindent zárni kell. Fura lenne elképzelni, hogy minden rendesen működik, rendezvények is vannak, de az oltatlanoknak éjszakára takarodó. És hogyan érvényesítenék? Felvennének extra rendőröket, akik este és éjszaka az utcán random leállítanak embereket, hogy mutassák a védettségit? :)
2021. okt. 24. 18:06
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Ne aggódj semmi ilyesmit nem fognak bevezetni. Nemes egyszerűséggel csak védettségi igazolvánnyal vagy pcr teszttel mehetsz majd bevásárolni, vagy tömegközlekedni vagy iskolába, dolgozni vagy bárhová. Vdak a Fityisz ezt még nem meri megtenni, mert amúgy is gyenge lábakon áll az a kimagasló magyar gazdaság. Meg, hát szavazókat veszíthetne és hát választások előtt nagyon nem jönne most jól. Próbálják kiböjtölni választások utánig, de hát nagyon nagy mind a nemzetközi nyomás (már mindenhol nagyba.meg van ilyen korlátozásokkal és lázadásokkal),mind a magyar "szakértők" részéről akik egyre jobban kajabálnak hogy most már aztán itthon is nagy a baj!

Maj meglássuk mi lesz.

2021. okt. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Vdak=csak
2021. okt. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiszem én sem hogy ezt meglépik de ha mégis akkor magukkal cssznek ki mert a gazdaságnak annyi lesz meg egy bambi

Másik dolog pedig hogy rengeteg ember tenne lépéseket ez ellen hivatalosan ami nem vetne túl jó fényt rájuk

Harmadik pedig hogy ezzel még inkább azt érnék el hogy aki nem akart eddig sem semmiféle oltást az méginkább affelé tendálna hogy már csak azért sem

Negyedrészt pedig ez nem egy ebola ami 70%-os halálozási rátát produkál😊

Nem is értem

2021. okt. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%

Nem kötelező az oltás akkor hagyják azt aki egészséges és nem kér belőle

Ne akarjanak uralkodni az embereken

2021. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!