Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád, hogy Magyarországo...

Támogatnád, hogy Magyarországon kötelező legyen az oltás?

Figyelt kérdés

Aki nem oltatja be magát, az büntetést kapna.


Az osztrákoknál Februártól jön a kötelező oltás:


[link]


2021. nov. 21. 16:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, legyen kötelező a Covid oltás.
Nem. Ne legyen kötelező az oltás.
64 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Csak a gyógyszergyártók marketingje. Az osztrák szélsőbaloldali kormány már a látszatra sem ad.


Februárra javarészt lecseng a dolog. Plusz két hónap, mire az oltások papíron hatni kezdenek. Pont mire jön a nyár, és a vírusa megint elmegy nyaralni, akkor lehet majd büszkén prezentálni, hogy milyen hatásos volt, és még több milliárdot eladni belőle.


Ha az emberek egészsége érdekelné őket, akkor csinálnák most azonnal, nem februárban.

2021. nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 mindentudó99 ***** válasza:
20%
Tőlem lehet kötelező is. A gyerekkori oltások is azok. Egyel több vagy kevesebb mindegy teljesen
2021. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
3szor oltott vagyok, de kötelezővé nem tenném.
2021. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
#2 NEM MINDEGY, azok nem kísérleti vakcinák, de a covid elleniek igen! Illetve azok bizonyítottan hatásosak is, ez a covid-vakcinákról nem mondható el.
2021. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
86%
Én ugyan be vagyok oltva, de szerintem nem kéne kötelezővé tenni. Mindenki eltudja dönteni, hogy számára mi a jó. Ha valaki oltakozni akar, oltakozzon. Aki meg nem, az ne. Influenzánál is el lehetett dönteni hogy akarja valaki vagy sem. Szerintem a koronavírus elleninél is maradhatna a választási lehetőség.
2021. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. nov. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha itt kötelező lenne az oltás, akkor majdnem minden fiatal elköltözne ebből az országból, mivel amúgy sincs sokat veszíteniük. Mivel gazdaságilag is meg minden szempontból Európa legalja vagyunk, amivel egész jó helyet foglalunk el a világ legaljai között, ha Afrikát nem számítjuk.
2021. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Jeffrey Spender ***** válasza:
59%
Kérdező, csak az Első Kettő oltást tennéd kötelezővé, vagy a szezonálisan ismétlőt ?
2021. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
#7 Ha a "fiatalok" elköltöznek az országból, akkor megmaradnak a közlekedési táblák, nem lesznek késelések, lincselések, aggyácigitbuszjegyrekell, nem lesz herbál, nem lesznek putrik. Tök jó dolog lenne, el se kellett volna jönniük Indiából!
2021. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!