Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz lehet, hogy államcsőd...

Igaz lehet, hogy államcsőd van kilátásban?

Figyelt kérdés
Tiktok-on hallottam erről. Állítólag az önkormányzati és EU Parlamenti választások után fogja bejelenteni a kormány és ez azzal fog elvileg járni, hogy minden 500.000 Ft összeg feletti lakossági bankszámlát befagyasztanak majd, így a fizetések is az államhoz mennek majd. Ez igaz lehet?

ápr. 26. 17:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Állítólag a bankok már fel is vannak készítve erre. Tudtok erről valamit esetleg?
ápr. 26. 17:11
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy. Szerencsére ilyen nem lesz, de hogy akkora hiány tátong a költségvetésben hogy a Holdról is látszik az fix. Ezt nem mernék meglépni mert akkor a fideszes bárói rétegnek is megakadna a krumpli a torkán.
ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Hülyeség.Semmi ilyen nincsen.Tavaly nyáron meg azt "hallottátok",hogy decembertől online oktatás lesz,mert nincs pénz az iskolák fűtésére,ez is kacsának bizonyult.
ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Megerősítem, a hír igaz.
ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem lesz semmi államcsőd, nem Gyurcsány a miniszterelnök.
ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan hülyeségeket tudták ìrni.Még a Gyurcsány-kormány se nyúlt hozzá a lakossági számlához,amikor tényleg csődközeli helyzet volt,de egyébként államcsőd meg akkor sem következett be
ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon államcsőd közeli helyzet 1982-ben, 1990-ben, 1994-ben és 2008-ban volt, de egyik alkalommal se léptek meg ilyen drasztikus lépéseket, még Kádár se mert ilyent meglépni.
ápr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
EP választás után brutális megszorítások jönnek. Nem tudom kivel b x nak ki, legutóbb a katásokkal.
ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Június 9-én lesz mindkettő ha jól tudom. Addig tuti eltitkolnak mindent. Nem akarnak szavazókat veszteni.
ápr. 26. 22:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a biztos, ha nem a fidernyákokra szavazol!!!
ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!