Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érdekli annyira az...

Miért érdekli annyira az ellenzéket, hogy hányan betegszenek meg covidban és halnak meg?

Figyelt kérdés
Egyrészt szerintem semmi közük hozzá. Nem kell mindenről közadatot igényelni, ezzel az ellátást veszélyeztetni. Másrészt, aki nincs beoltva az meghal. Ezt világosan elmondta a kormány és tájékoztatták róla a lakosságot. Aki élni akar, annak a kormányra érdemes hallgatnia. Szerintem.. de mindenki azt csinál az életével, amit akar. Én Orbán Viktorra fogok hallgatni eztán is. Tavasszal is sikerült együtt legyőznünk a vírust, a kormány az egyik legsikeresebben kezelte a helyzetet az egész világon. Most is sikerülni fog!!

2021. nov. 24. 10:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, mély levegő


Oké, most már jobb...

Szóval elviekben demokratikus államban élünk, tehát jogunk van tudni mi történik, jogunk van az adatok kikéréséhez.

Attól mert valaki ellenzéki még szeretne tisztán látni.


Függetlenül attól hogy kormánypárti vagy ellenzékiek vagyunk, megilletne bennünket a korrekt tájékoztatás, ennek hiányában élni kell a törvény adta jogokkal ha másképp nem működik.

2021. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönjük Miniszterelnök úr! Isten adjon kitartást erőt a folyamatos támadások visszaverésére. Addig lesz Magyarország ameddig Ön megvédi nekünk. ISTEN ÓVJA.
2021. nov. 24. 11:05
 13/20 A kérdező kommentje:
Emberemlékezet óta nem volt ilyen jó miniszterelnöke az országnak!!! Európa felnéz rá!
2021. nov. 24. 11:10
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, újabb mélylevegő...

Oké bedőltem, megérdemlem.

2021. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönjük Miniszterelnök Úrnak azt a rengetek munkát, amit hazánkért tesz !!! Míg Ön éjt-nappallá téve munkálkodik értünk, addig az ellenzék hazaárulásból jeleskedik éjt-nappallá téve !!! Szégyentelen banda !!!
2021. nov. 24. 11:13
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
"Egyrészt szerintem semmi közük hozzá."-politikusoknak miért ne lenne közük közérdekű információkhoz?Csak azért mert ellenzékiek? Vagy miért?
2021. nov. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Miniszterelnök Úr megvédi Magyarország lakosságát és a cigányságot. Nem enged utat törni az antiszemitizmusnak, Izraellel jók a kapcsolatai.


Kijár neki a tisztelet!

2021. nov. 24. 11:25
 18/20 anonim ***** válasza:
96%

Miért etetitek a troll-t ? Minden válaszra odadobja provokatívan hogy Éljen Orbán! :)


Elég baja van a kérdezőnek a világgal is, hogy ez a legjobb elfoglaltsága hogy itt a gyakori kérdéseken trollkodjon, hagyjuk szegényt.

2021. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Minden szeretetünk és köszönetünk az Öné Miniszterelnökünk.


Mindig gondoljon ránk, mi Önnel vagyunk, amikor azt a sok szemét, gazembert kell hallgatnia és HAZANKAT, A MAGYAROKAT KELL VÉDENIE!


RENGETEG ERŐT, EGÉSZSÉGET, MINDEN JÓT KÍVÁNUNK ÖNNEK ÉS CSALÁDJANAK. GRATULÁLUNK SIKEREIHEZ.

2021. nov. 24. 16:57
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

alakul-alakul, de az igazi kritika nélküli sötét bunkó imádat bemutatására még kell gyúrnod.

itt a mester 3.24-

https://www.youtube.com/watch?v=omG7wj4u6K4

2021. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!