Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit szóltok azokhoz a hírekhez...

Mit szóltok azokhoz a hírekhez, hogy az oltottak körében nagy arányban betegszenek meg az emberek? Féltek, oltottak?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 09:58
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
51%
A kamu híreket az értelmes emberek elengedik a fülük mellett.
2021. júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
54%
Köszi az érdeklődést, de nem félek. Az oltás nem a megfertőződéstől véd meg, hanem elsősorban a súlyos megbetegedéstől, szövődményektől és haláltól. Hapcizok majd néhányat, de legalább nem halok meg.
2021. júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Súlyos megbetegesésekről is hallani bőven, életre szóló egészségkárosodásokról, halálesetekről. Ez mind kamu?
2021. júl. 24. 10:09
 4/44 anonim ***** válasza:
53%

Nem félek,eddig sem kaptam el.

Persze,azért óvatos vagyok.

2021. júl. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
44%
Kamu hírek. "Nagy arány" - mihez képes? Hány százalék? :D Ja, az nincs ott sosem.
2021. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
37%

Nem félek jobban mint eddig. Oltás ide vagy oda mi továbbra is hordunk maszkot, használunk kézfertőtlenítőt, az utcán hordott ruhákat 2 nap karantén után mosom, közösségbe csak végszükség esetén megyünk. A bevásárlást én intézem, de a legtöbbször házhozszállítással kérjük a termékeket.

Sokak szemében túlzottan is ráparázunk a dologra, de ez sem érdekel. Nekünk így jó, másnak meg máshogy.

Unalmas lenne az élet, ha mindenki egyforma lenne...

2021. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
50%

Párom egyik régi barátja is meghalt oltás után.40-es korosztály.

Állítólag nem az oltás okozta a halált hanem egy rejtett szívprobléma

2021. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim válasza:
57%

Párom egyik régi barátja is meghalt oltás után.40-es korosztály.


Állítólag nem az oltás okozta a halált hanem egy rejtett szívprobléma


Fura, hogy sokan pont az oltás után halnak meg. Értem én, hogy lehetnek más problémáik is, de mostanában amennyi ismerős meghalt, ez nem kicsit fura.

2021. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
31%
utolso: neked ettől jobb, hogy a neten hazudozol?
2021. júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
57%

35 éves kolléganőm az oltás után stroke-ot kapott, többinek izületi fájdalmaik vannak. Én nem oltatok.

Ma olvastam a hírekben, hogy mennyien meghaltak oltás után ebben a hónapban. Ha ennyit ismernek be, ennek a sokszorosa lehet. Átestem a covidon, nem volt könnyű, de az oltástól jobban tartok.

2021. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!