Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oltás nélkül, igazolt covid...

Oltás nélkül, igazolt covid fertőzés után, ellenanyag vizsgálaton magas számot produkálva tényleg kapható oltási igazolvány?

Figyelt kérdés
Ma hallottam erről, de érdekelne hogy ez igaz e.
2021. nov. 24. 21:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
68%

14:

Csak egy sztori a naponta olvasott két tucatból, ezt olvastam ma utoljára:

"Nekünk sürgös műtétre kell menni. Nem fogászati. Eddig minden orvos normális volt, mivel nem vagyunk oltva.

A mai orvos akihez vissza kellett vinni az összes eredményt közölte, hogy a sürgősségi műtéti időpontunk (dec.01)csak egy tervezett időpon felelőtlenség műtétet vàllalni oltás

nélkül, mikor tele a kórház coviddal.

Menjünk oltásra és utána jelentkezzünk műtétre.

Végül nagy nehézségek árán csak hajlandó volt válaszolni, ha a fizetős PCR negatív

Bemehetünk műtétre.

Mint a kutyával, úgy beszélt , még a váró a is kihallatszott a veszekedések és oltàson kívül nem is volt hajlandó még a betegséggel foglalkozni sem.

( Eger)"

2021. nov. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
53%

#21 Tudom és értem, hogy szeretitek az ilyen sztorikat ismételgetni, mert lehet vel hergelni másokat.

Akkor most én is sztorizok egy kicsit, nem mástól hallottam, átéltem.

Édesanyám akkor került kórházba amikor még nem volt a kovid ellen védőoltás. Első alkalommal kikerült onnan mert helyrehozták. Aztán visszaesett, csak közben a fertőzöttség olyan lett, mint most volt. Úgy nézett ki megint sikerült rendbe hozniuk, már mentünk volna érte, hogy kihozzuk, amikor kiderült, hogy bent egy kovidos nővértől elkapta vírust - fertőzött lett.

Nem volt náthás, nem köhögött, csak egyre gyengébb lett.

Remélem elhiszed nekem hogy nagyon szar karácsonyunk volt hogy egy napját azzal töltöttük, hogy bemenjünk hozzá végleg elbúcsúzni, majd mikor hazaértünk telefonáltak is hogy meghalt.

Az orvos nem azért mondta a sztoridban az oltatlan páciensének hogy ne menjen be műtétre mert nem akarta megműteni vagy mert baja van az oltatlanokkal. Azért mondta mert nagyon sok betegét elvesztette ő is mint minden kórházi orvos, a tavalyi hasonlóan nagy fertőzöttségű időszakban és úgy gondolta ha lehet akkor ezt a páciensét talán nem kellene veszélynek kitennie.

De gondolom majd ezt a sztorit nem fogod mesélgetni másoknak.

2021. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

22: Te kérdezted tőlem, hogy mért kellene fizetni a PCR-tesztért.

Azért, mert eddig rajtad kívül senkitől nem hallottam, hogy ingyen lett volna, mindenki csak azt mesélte, hogy neki ki kellett fizetni.

Ahogy az említett történetben is ki kellett fizetni, a kérdésedre mondtam el egy példát.

2021. nov. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
22, És hol van ebben az ingyenes PCR-teszt?...
2021. nov. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
#4 Milyen PCR tesztre van szükség pontosan hogy ki tud váltani az úniós kártyát?
2021. dec. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Igen ellenanyag vizsgálat pozitív kapsz kártyát, nekem sajnos negatív, minimális ellenanyagom van, tehát találkozott vele a szervezetem, 50-től jó, nekem 3 AU/ML, illetve van neutralizáló, semlegesítő ellenanyagom is, az 1.4-től jó, nekem 0.3, sajnos ez kevés a kártyához. 4 hete volt covidos egy kollégám azért csináltattam, nekem azóta nem jött ki covid, oltva még nem vagyok.
2021. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!