Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van a szerzőnek a...

Igaza van a szerzőnek a Kutyapártot illetően?

Figyelt kérdés

Már abban, hogy a szavazóik egyértelműen nemet mondanak az Orbán-Gyurcsány tandemre, meg hogy egyáltalán nem viccpárt, stb.


[link]


2021. nov. 25. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
A vezetői bekerülnek, majd jól elröhincsélnek 4 évig a dolgokon, de ebből nem lesz változás,kormányozni nem fognak. Ha szavazatokat visznek el, akkor a fidesz uralmát erősítik csak.
2021. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Sulek Péter ***** válasza:
75%
Szerintem igaza van a szerzőnek.
2021. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
aki nem kér az ellenzékből az a NER-ből kap... ez van!
2021. nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Jelenleg a Kutyapárt a legkomolyabb párt.
2021. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
83%
Én biztos, hogy nem adom a nevem sem a NER-nek, sem a korcsnak. Úgyhogy most a Farok mellett a Punciman is az én emberem.
2021. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

#3

Aki pedig nem kér a NER-ből, az az ellenzékből kap. Inkább röhögjünk egy jót ezen, mondja az MKKP, és nem választ a s.ar és a f.os között. Ezt pedig nem tudjátok feldolgozni, hogy valaki látja, hogy a Fidesz rossz, mégsem rohan Gyurcsány szoknyája alá, mint ti.

2021. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

Hm. Vajon valós világlátás nem létezőre nemet mondani? Na ez tényleg nem vicc. Én is más kategóriába sorolnám.

Másik opció még, hogy fáj, ha a szomszéd kertje zöldebb. Ez már csak így megyen nálunk.

2021. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

6: ha két rossz van, akkor nem az a megoldás, hogy az egyiket a helyén hagyjuk, mert minél tovább van a helyén, annál inkább beássa magát, ezért váltogatni kell őket.


A fidesz már túl sokat volt hatalmon, ideje lecserélni őket, egy kutyás szavazat viszont a fidesz maradása felé hat.

2021. nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Valóban nem viccpárt. Még ha viccelődnek is.

Van egy szabadegyetemük, vagy workshopjuk, vagy nem is tudom minek nevezzem: ott komoly témákat boncolgatnak. Gergő is más arcát mutatja ott. Érdemes lenne minden embernek végighallgatnia egy ilyet, aki viccpártnak gondolja őket.


Nálam az egyetlen párt maradt, akire még hajlandó vagyok szavazni.

2021. dec. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet azokkal, akik szerint minden kutyás szavazat a fidesz maradását segíti.


A kutyák ellenzékiek. Bejutás esetén minden egyes mandátum a fidesztől vesz el szavazatot.

Kutyapártos ugyanis nem fog másra szavazni.

2021. dec. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!