Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennek mi a magyarázata?

Ennek mi a magyarázata?

Figyelt kérdés
Aki azzal riogat,hogy az oltás halált okoz az rémhírterjesztő lesz.Aki meg azzal,hogy aki nem oltat az meghal.Az meg egy országot vezethet.És nem mozdítják el a pozíciójából.Pedig lényegét tekintve egyik beszéd sem különb a másiknál.

#rémhírterjesztő,vezér,sméagol
2021. nov. 26. 10:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Csak az rémhír ami nem a narativanak megfelelő rémhír
2021. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Én nagyon sok embertől egyiket sem hallottam, hogy őszinte legyek.

1) Aki azt mondja, hogy az oltás halált okoz, az hülye, ugyanis nagyon kevés annak az esélye, hogy valakinél bekövetkezzen halálos vérrög/allergiás reakción, utóbbit még kezelni is lehet legtöbb esetben.

2) Senki nem mondja, hogy aki nem oltat, az meghal, legfeljebb azt, hogy jobban járna az oltással.

2021. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2


"Senki nem mondja, hogy aki nem oltat, az meghal, legfeljebb azt, hogy jobban járna az oltással."


Már hogyne mondaná?

[link]

-De a végén mindenkinek be kell oltania magát.Még az oltás ellenesek is rá fognak arra jönni,hogy vagy beoltják magukat vagy meghalnak.

2021. nov. 26. 11:09
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Az első állítás rémhírterjesztés, mert nem igaz.

A másiknak van igazságalapja, csak erős túlzás. Mondjuk én azt se tartom helyesnek, ha mondják.

2021. nov. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni akkor ezekkel. Ha akkor is meghalsz ha oltasz, meg ha nem haha😂
2021. nov. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4


Abban a formában ahogyan azt Orbán Viktor mondta nem sok igazságalapja lehet.Mert ha igaz lenne amit beszélt az azt jelentené,hogy fertőzés esetén oltás nélkül nincs esély az életben maradásra.

De ha a miniszterelnök beszédének van igazságalapja,akkor a másiknak is.Hiszen szerintem bizonyára van legalább egy ember aki meghalt az oltás után.

2021. nov. 26. 11:29
 7/14 anonim ***** válasza:
Nyilván a pillanatnyi állás szerint az oltatlanok nagyobb veszélyben vannak, ez változhat de most ez van.
2021. nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem csak az nem igazán világos, hogy pl. most Portugália, az eu oltás éllovasa ismét szigorít, mert növekszik az oltottak száma, pedig az egyik legmagasabb az átoltottság. Mire számít Orbán? Itt majd másképp lesz? Miért kell azt hazudni, hogy az oltás révén elkerülhetjük a korlátozásokat? Mindenáron oltatni akar mindenkit lehetőleg, de látható más országoknál, hogy nem igazán kerülhető el vele a korlátozás.

Engem ez egy kicsit arra emlékeztet, mikor fiatal koromban hajtottam a csajokat, lehazudtam nekik a csillagos eget, hogy bejussak a bugyiba😂

2021. nov. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7


Lehet.De az hogy: "vagy beoltják magukat vagy meghalnak"az akkor sem fedi a valóságot.

Már amennyiben Orbán arra gondolt,hogy a fertőzéstől fognak meghalni.És nem valami mástól..

2021. nov. 26. 11:41
 10/14 anonim ***** válasza:
Orbán és a német miniszter szerint olyan erős mutáns van, hogy aki nem kap oltást az meghal. Ennyi. Ezzel lehet vitatkozni. Az orvosok azt tanácsolták, hogy ezzel a magyarázattal ösztönözze oltásra a népet a járvány kellős közepén. Had terheljék az immunrendszert még ezzel is. AZtán ha jön a covid, akkor a terhelt immunredszerre jön a dögvész miközben még az ellenállás sem fejlődött ki és csodálkoznak, hogy sorra haláloznak el a népek.
2021. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!