Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is inkább fizetne 3x...

Más is inkább fizetne 3x annyi rezsit csak végre demokráciában éljünk Orbán nélkül?

Figyelt kérdés
Rezsicsökkentés nem éri meg azt hogy egy hibridrezsim alatt élünk , teljesen elutasítva a színes multikulturális társadalmat a, megbélyegzést használva stb
2021. nov. 26. 18:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
51%
Biztos én vagyok hülye de én nem érzem hogy ne lenne demokrácia.
2021. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
"Nem véletlen tart ezen az úton is a nyugat " de mi lesz az út végén . én éltem multikulti faluban kezdetben 40% majd az út végén 95% köszönöm én nem kérek a multikulti gettóból
2021. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Akkor el lehet költözni Oroszországba mi európai magyarok vagyunk
2021. nov. 26. 18:54
 14/25 anonim ***** válasza:
te szereted a multikultik költözz te
2021. nov. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
a fejlett nyugatra
2021. nov. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Majd ha háromszor akkora fizetést is kapok mellé, akkor igen.
2021. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Nem lehet mindent egyszerre mikor 12 éve egy hibridrezsim uralkodik, először jönnie kell egy kormánynak ami eltöröl mindent és visszaállítja a demokráciát. Követni kell a nyugati vonalat, eurot bevezetni, multikkal nem kivételezni, nem beleszólni a világpiaci rezsi árakba ezzel tönkretéve cégeket, és adóztatni azokat akik sokat keresnek , a CSOK-nak véget vetni ami felnyomja az árakat.


A gyülőlet kampányt a migránsok ellen befejezni, méltó körülmények között kezelni őket, lmbtq közösséget elfogadni , örökbefogadást, házasságot, stb. engedélyezni


Első lépések egy jobb Magyarország felé ahol szabad az ember nem börtönben él

2021. nov. 26. 19:12
 18/25 anonim ***** válasza:
ha bötön neked ez az ország akkor költözz svédországba , ott ez van amit te szeretnél . itt az emberek többségének a te víziód lenne börtön
2021. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Azt majd meglátjuk jövőre mikor eltakaritjuk a rezsimet
2021. nov. 26. 21:00
 20/25 anonim ***** válasza:
Az jobban tetszene ha az arabok nyomnának el?? Vagy talán úgyérzed hog, figyelembe vesznek majd téged??
2021. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!