Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik ahelyett, hogy interneten...

Akik ahelyett, hogy interneten foglalhatnának időpontot adott pontos időpontra, és mégis inkább sorba állnak időpont foglalás nélkül most oltásra, kockáztatva a bizonytalan ideig sorba állást hidegben, miért a bizonytalant választottátok?

Figyelt kérdés
Egyetértek, hogy így, vagy úgy oltást választunk, de érdekel a véleményetek, mik az okok az időrabló, akár a hidegben sorban állást is vállalására. Tudom, sokan nam várnak fél órát sem, de ez sok esetben lutri.

#sorbanállás #oltási akcióhét
2021. nov. 26. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem sok ember digitális analfabéta vagy fél-analfabéta, és nem birkózik meg egy időpontfoglalással.
2021. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

A magyarok impulzív döntéshozók.

A vásárlásnál is látszik, kevesen mennek listával, és még kevesebben tartják azt be.


Én se szeretek egy hétre se előre időpontot foglalni.

Tudom, nem okos dolog, de tény.


Ilyen fellendülést kb senki nem várt.

2021. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Szeretnének bepisilni.
2021. nov. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

ez olyan mint a neten vásárlás.

sokan szeretik, viszont nagyon sokan meg szeretnek odamenni a boltba megfogni megnézni és kiválasztani az adott terméket.


am egészen konkrétan az embereknek a szőr felállt a hátán attól, hogy beregisztráljanak egy fidesz oldalra és csak így volt megkapható a kínai vagy az orosz oltás.

most nincs regisztráció és nincsen keleti vakcina, tehát végre úgy működik a dolog ahogy annak a legelejétől kellett volna.

2021. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"beregisztráljanak egy fidesz oldalra és csak így volt megkapható a kínai vagy az orosz oltás."


de hát hónapok óta, és most is az a helyzet, hogy nem kell elfogadni kínai vagy oroszt, hiszen dögivel van 4-féle nyugati.

2021. nov. 26. 19:03
 6/8 anonim ***** válasza:
22%

kérdező léci ne.

ne mentegesd ezeket a tömeggyilkosokat.

tavasszal csak regisztráció mellett volt felvehető a semmire nem jó kínai, vagy a senki sem tudja miféle orosz oltás.


de a lényeg, hogy e miatt pl az én ismeretségi körömből senki sem ment el oltatni.

1. mert nem fognak fidesz oldalra regisztálni.

2. nem fognak kínai vagy orosz oltást felvenni.


most meg mikorra egyértelművé vált hogy a covid megbetegedés az 2 nap hőemelkedés meg 4-5 nap levertség, végképp senki sem fog oltatni.

2021. nov. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

6: Speciel a most publikát adatokból az derült ki, hogy a Szputnyik és a kanai is jobb volt Magyarországon haláleset-megelőzésben mint a Pfizer. De köszönjük, hogy bemutattad a meghülyített szavazót, aki beszopta egyes politikusok politikai gyökerű támadásait az oltások ellen.


Haláleset megelőzés %-ban a 45-54 éves korosztályban:


Pfizer 84%


Szputnyik 100%


Kínai 100%



[link]

2021. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4, a fidesz oldala a fidesz.hu szerintem keversz valamit.


Én nem ott regisztráltam.

2021. nov. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!