Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eddig hányszor és mikor...

Eddig hányszor és mikor lehetett Pfizer oltásra időpontot regisztrálni az eeszt felületén?

Figyelt kérdés

Úgy értem normális halandó számára (nem orvos, nem terhes nőszemély, nem 16-18 közötti lakli és nem is a tanarak közül való).


Egy alkalomról tudok, az április 30. péntek reggel volt. Nálam gyakorlatilag nem működött a honlap, hiába néztem napok óta, hogy regisztrálhassak amit tudok, csak utólag értesültem, hogy Pfizer oltás volt.


Mivel elég furcsa utalások vannak sokszor az oldalon a Pfizerra vonatkozóan, nem egyértelmű, hogy mikor is volt egyébként időpont foglalási lehetőség. A sinopharm esetén hiába múlt el rég ápr. 28, még utólag is sokáig ott volt, hogy lehetett regisztrálni. Míg a Pfizerről semmi. Se előtte, se utána.


Hallottam, hogy kedden is jött szállítmány hazánkba. (És tudom, hogy most pofátlan módon előre rakták a tizenéves kölköket, de nem hinném, hogy éppen annyi darabszám érkezett, mint amennyien azok vannak.)


Volt esetleg megint időpont foglalás a nem kivételezettek számára? És ha igen mikor? (Tudom egy ilyen utólagos infóval úgysem leszek beoltva, csak érdekel, hogy azért képben legyek valamilyen szinten. Mert ugye a torzított médiából sem lehet pontos infókat megtudni.)



2021. máj. 6. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig az az egy alkalom volt.
2021. máj. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1 :D
2021. máj. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

"Eddig az az egy alkalom volt."


Az egy alkalom mikor a rendszer teljesen összeomlott és kb senki nem tudott foglalni. Külön vicces ahogy a weboldalon ki van írva hogy:


"A Pfizer oltásra való időpontok jelenleg elfogytak."


Ja elfogytak az időpontok amiket nem is lehetett foglalni soha, az Orbánisztáni informatikai csúcsszakembereknek köszönhetően. :D

2021. máj. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
1
2021. máj. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Eddig egy volt. Készülhetsz rá, hogy nem mostanában lesz a következő. Ugyanis a következő adagok egy része második oltás, egy része külföldre megy, aztán vannak még krónikus betegek, akik csak azt kaphatnak, és jön a 12-15 évesek oltása is, akik szintén csak ezt kaphatják. Aztán persze jönnek a határon túliak is.

Ha nem akarsz még hetekig oltás nélkül maradni és közben elkapni a vírust, ott van 3 másik, amiből választhatsz. Szerencsére nem csak a Pfizer a jó. Ha nem vagy 60 feletti vagy krónikus beteg, neked bármelyik megfelelő.

2021. máj. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
A szputnyik uo. jo csak az nincs agyonhypeolva mint a pfizer.
2021. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

@ 09:33


Marha jó, csak bizonyos autóimmun betegségben szenvedőknek rohadtul nem javallott a beadása. Csak a kevésbé lelkiismeretes orvosok szarnak rá, mert hozni kell a számokat.

2021. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer volt Budán kutyavásár!
2021. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!