Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jövőre a Mi...

Szerintetek jövőre a Mi Hazánk inkább szavazatokat szerez, vagy veszít az oltásellenes kampányával?

Figyelt kérdés

2021. nov. 28. 12:44
A kérdező szavazást indított:
Inkább szerez.
Inkább veszít.
47 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Inkább szerez. Elég sok oltatlan, vagy radikális korlátozásellenes van.
2021. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Én egyre inkább azt látom,hogy tör előre felé a korlátozás-és oltásellenesség,szóval veszíteni nem veszíthet olyan sok szavazatot.
2021. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 hypno ***** válasza:
46%

Hazárdjáték amit tesznek. Pusztán szerencse dolga, hogy hogyan jönnek ki belőle.


Pláne, hogy nem meggyőződésből oltásellenesek, hanem csakis azért, mert rajtuk kívül más párt nem, vagyis csak ezzel tudják magukat megkülönböztetni.


Mi sem bizonyítja jobban, hogy Toroczkai valami videóban megsemmisítette az oltási igazolványát, vagyis volt neki, tehát úgy dumál az oltás ellen, hogy közben ő megkapta az oltásokat.

2021. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Mivel sok a hülye, így inkább szerez.
2021. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

"oltás ellen, hogy közben ő megkapta az oltásokat."

Szerintem nem az oltások ellen beszél. Hanem a diszkrimináció, uszítás, cenzúra, lobbi és az agresszív túlhájlopás ellen.

"Aki nem olt az meghal" stílusú kijelentések kimerítik a rémhír terjesztést, vagy a fenyegetőzést.

Ha valaki kritizál vagy kérdez, abból konteós, tanulatlan, terroristát csinálnak. És a maszkos bohóc a hős, aki nem puszilja meg a családját.

Persze ki lehet mondani, hogy a magyar többség retteg és másokra akarja erőszakolni az oltást. De erről nem volt népszavazás sem.

Az úgynevezett "tudósok" meg össze-vissza beszélnek, drága pénzért örökre oltani akarnak és a mellékhatásban elhunytakra rábökik, hogy amúgy meghalt volna vagy miatta mások. (nem az ő laborjaik miatt és a rossz egészségügyi rendszer miatt).

2021. nov. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

#3.

Nincs beoltva, azért kapta a védettségit mert elkapta a virust és a fertőzés után termelődött benne annyi ellenanyag, hogy védettnek nyilvánítsák.

2021. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

#6

Feltöltött egy videót "megsemmisítem az oltási igazolványom" címmel, majd amikor rájött, hogy kínos, letörölte. Utána feltöltött egy másikat ahol becsszóra állítja, hogy nem oltási igazolvány volt, hanem átesettségi. Nekem meg tollas a hátam.

Ne dőljetek be ezeknek a politikai haszonlesőknek.

2021. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4%
Szerez, méghozzá a Fidesztől. Az oltásellenesek többsége vidéki tahó, aki az élet iskolájában szerezte a diplomáját. Ők meg jellemzően fideszesek. Szóval hajrá Mi Hazánk, folytassátok!
2021. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
A MiAtyánk bepozicionálta magát 5-8 %-ra, amennyivel ott lehetnek a parlamentben. Ez az oltásellenesség tisztán politikai haszonszerzés, semmi más. Szerintem jól mérték fel a helyzetüket, és mindenképp szavazatokat fog hozni nekik ez a retorika. Van egy törzsmagjuk akik rájuk szavaz mindenképp, volt MIÉP, radikális Jobbikosok, de ezzel vége is, mert a Fideszesek, és a baloldaliak közül senki sem nyomna rájuk. Egyedül a Gődény által összeverbuvált, de a pártosodásnál elakadt oltáselleneseket tudja csak elszipkázni, mivel nekik kész narratívával tud szolgálni. Ráadásul, mindkét formáció, kiszorult a kibertérbe, ott pedig jól egymásra tudnak találni.
2021. nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

"Szerez, méghozzá a Fidesztől. Az oltásellenesek többsége vidéki tahó, aki az élet iskolájában szerezte a diplomáját."


A Fideszben sincs több oltásellenes,mint a baloldalon.

2021. nov. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!