Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hány % lehet a...

Szerintetek hány % lehet a valódi oltott halálozás, az áldozatok életkorából következtetve? A kormány titkolózik.

Figyelt kérdés

Én nem ismerek egyetlen olyan 40 fölöttit sem, aki ne lenne beoltva. Az oltás ellenesek azok a 30-as éveikben járó egyéneknél kezdődnek, és persze az annál is fiatalabb korosztályokban folytatóik.

Ennek ellenére, mégis csak 40 de inkább 60 fölöttiek az áldozatok. Viszont azokban a korosztályokban ahonnan meghalnak, már mindenki be van oltva szerintem. Kizártnak tartom, hogy több oltatlan halna meg mint oltott, mert a fiatalok egyszerűen nem halnak meg ebben a betegségben. Ezt viszont meg lehet nézni, publikus az adat.

Ebből kiindulva szerintetek hány %-a oltott a covid áldozatoknak valójában?



2021. nov. 22. 18:47
A kérdező szavazást indított:
20%
30%
40%
50%
60%
70%
80%
90%
Gyakorlatilag az összes covid halott oltott valójában.
35 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
0. Akit beoltanak annak örök élete van!
2021. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Én 58 éves vagyok, két diplomával és oltás nélkül. És köszönöm, de kíváló egészségnek örvendek. Azt látom, hogy a covid kortól függetlenül főként azokat viseli meg, akiknek komoly alapbetegségeik vannak, még ha nem is tudnak róla, vagy azt nem tartják betegségnek. Ezért is lenne fontos, hogy az alapbetegségeket gyógyítsuk, de jelenleg sajnos pont az ellenkezője történik valamiért.
2021. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

10% vagy kevesebb....


3,5 millió ember még nincs beoltva, bőven van honnan szedni áldozatokat még.

2021. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
58 évesen te annyira biztos vagy benne, hogy semmi betegséged nincs? Mikor voltál egy alapos kivizsgáláson? Elárulok egy titkot, az ember nem 90 évre lett létrehozva. 40 felett már elég kevés embert ismerek, akinek nincs semmi baja. Szív, cukor, daganat, magas vérnyomás, stb.
2021. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Egyrészt igensi halnak meg fiatalok is, nem is kevesen!

Másrészt én alig ismerek olyan 40 fölöttit, aki oltva van.


4-es: én 65 éves vagyok, és nincs semmi bajom, de tényleg semmi, most voltam az éves ellenörzésen, és minden értékem tökéletes. (A doki azt mondta, egy jó állapotban lévö 30 éves értékeit látja nálam)

Lehet, hogy kivétel vagyok, de azért van ilyen. Én minden esetre több mindenkit ismerek a korosztályomból, akinek semmi baja.

Ennek ellenére be vagyunk oltva, de föleg nem egészségügyi okokból.

2021. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
A kérdésed teli van valótlansággal. Ugyanazt a hülyeséget nyomod újabb meg újabb kérdésekben - szánalmas.
2021. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Megnéztem az egész világ statisztikáit mindenütt más az arány, egy közös hogy oltották elhalálozása mindenütt alacsonyabb mint az oltatlanoké.
2021. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%

Az omegás kóbor is dicsekedett vele hogy soha nemvolt beteg és hogy nem oltatja be magát, most meg lélegeztető gépen van élet halál között.

A sok okoskodó ellenzi az oltást és mikor elkapják a kovidot megrogynak és mindenkinek azt mondják hogy oltassák be magukat.

Én két oltást kaptam és megyek a harmadikra is, pedig eddig soha nem oltattam be magam, de ez a kovid már nem egy kis infulenza hamar a tepsiben köt ki a paraszt ha nemveszi komolyan a dolgot.

2021. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
25%

Magyar adatok nincsenek. De gondolom itt is ugyanolyan emberek élnek, mint máshol, így ugyanazok érvényesek rájuk. Egy független tanulmány eredményei (a hatodik perctől):

[link]

2021. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!