Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Nem tartjátok...

Ellenzékiek! Nem tartjátok visszataszítónak, hogy Kari Geri a busz sávban haladt hivatali autójával?

Figyelt kérdés

Módfelett undorító mikor egy politikus ilyen szinten visszaél a hatalmával, és az általa lévő dugót így igyekszik elkerülni..

Fel kellene kelni időben és akkor nem kéne buszsávot használni, hogy beerjen a munkahelyére dolgozni. Más is így tesz.

A törvényeket neki is be kellene tartani!



2021. nov. 29. 22:42
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
0%
Ui: Tudod ennek kicsit olyan szaga van, mint gyurcsány állítolagos információja a titkos orbán banki széfról :)
2021. dec. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

Nekem meg az volt a vállalhatatlan, amikor Kósa Pécsett menekült a sajtó elől, és a nagy sietségében elvitte a sofőrje a pécsi Városháza kapuját!!!

Arról is van videó - csak ott még károkozás is történt!

2021. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

#40, 41 Tehát nem foglaltál állást az értékrendedről... végülis ez is egy állásfoglalás, elfogadom válasznak, legalább már tudom, hogy milyen emberrel állok szemben.


A Pegazus-botrányból keveset idéztél, és azt se valami nagyon alaposan.


Csak a lényeget kerülted el.


A Fidesz gátolta a Pegazus-botrány kivizsgálását ahol tudta, titkosította az adatokat.


[link]


[link]



A Pegazust csak államszervnek államigazgatási szerveknek adták el, akárki tehát nem vásárolhatta meg.

[link]


A kormány titkolta, hogy vett, vagy elismerte? Össze-vissza beszéltek, majd Kósa elismerte, hogy vettek.


Az ellenzék sem azt mondja, hogy az a baj, elismeri, hogy nemzetbiztonsági ügyekben, terrorelhárítási ügyekben szükség lehet rá. A kifogásuk az ellen van, hogy ezt ellenzéki politikusok, újságírók, stb. ellen is használják, akik nyilvánvalóan nem terroristák, tehát politikai célú visszaélésről van szó.


A kérdés az, hogy ez megtörtént-e. Ezek egyszerű kérdések: Lehallgatták-e xy-t, vagy nem? Ha erre nem az a válasz, hogy nem, akkor ott bizony fennáll a gyanú, hogy történt lehallgatás.


Azt ismételgetik csak, hogy csak törvényes lehallgatások történtek, de továbbra sem cáfolták, hogy XY-t lehallgatták-e. Törvényessé meg akkor válik a lehallgatás, ha egy fideszes bürokrata kiadja erre az engedélyt. Kösz szépen!


Kövér László kiemelt nemzetbiztonsági kockázatként jelölte meg az ellenzéket politikai alapon, és felszólított az ellenük való fellépésre


[link]

2021. dec. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
0%

#37


"Én csak egy hivatkozást kérek, de te továbbra is mellébeszélsz.. :)"


Most szólaltam meg először, de ne zavartasd magad!

Eddig nem velem beszéltél.

2021. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

#37 miután érthetően elmondtam, hogy dokumentumot miért vársz hiába, meg kell elégedned Stummer szavaival.


[link]


Vele kezdődik a műsor.

2021. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Ez van, régen jobban lehetett követni, amikor legalább a százalékok alapján lehetett azonosítani a hozzászólókat. Valóban nem figyeltem a "pöttyök színét".


Mindazonáltal itt vannak a hivatkozások, kíváncsi vagyok az állásfoglalásodra, szerinted korrekt a Fidesz?

2021. dec. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Kérdező, kaptál választ a kérdésedre, de nem láthatóan nem igazán hatott meg, hiszen még mindig azon rugózol, hogy KG lebukott. Nem, nem bukott le. A kocsit látták, amiben vagy bent ült, vagy nem.


De ettől függetlenül azt én írtam le, hogy magát a cselekményt elfogadhatatlannak tartom, akkor is, ha ellenzéki, akkor is, ha kormánypárti él vissza a helyzetével. De egy hétköznapi ember esetében sem díjazom, ha szabályt szeg.

2021. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
#46, nem neked mondtam, hanem a veled vitatkozó fidesz fannak. Ő volt a 37
2021. dec. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne csinálni egy olyat, hogy az összes kbsztt politikust lecsukjuk a pcsba, pártállástól függetlenül és, az ő védelmük helyett legyen időnk egymást ölni?
2021. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!