Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek miért félnek...

A Fideszesek miért félnek ilyen látványosan Márki-Zay Pétertől?

Figyelt kérdés
Eleinte még próbáltak ilyen-olyan konkrétumot találni, amibe beleköthetnek. Ez láthatóan nem jött be, így mostanában már csak ilyen általános dolgokkal támadják, aminek se eleje se hátulja. Se alapja. Az én szememben ez a félelem jele. Gondolom elszoktak a valódi ellenfelektől, de nem lehetne csak békében kivárni a választásokat és elfogadni az eredményt, bárhogy is legyen? Minek kellenek ezek a fölösleges körök addig is?

2021. dec. 1. 21:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
16%
Tavasszal? Megy majd a szokásos szöveg: Elcsalták, krumpli, meg hasonlók. Valahogy mindig ez a forgatókönyv, előtte mindig, na most aztán le lesznek váltva stb, a végén meg mégse.
2021. dec. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 10 évben soha nem gondoltam, hogy le lesznek váltva. Most viszont valós esélyt látok rá. Aki szerint ez nem így van, vagy azzal biztatgatja magát, hogy ha eddig sem sikerült most sem fog, az tegyen így, nekem mindegy.
2021. dec. 2. 00:52
 13/22 anonim ***** válasza:
58%
Igazából nekem is mindegy, rég nem MO-n élek már, szimplán csak szoktam követni az ottani eseményeket, de szerintem ez most is ugyanannyira esélytelen mint eddig bármikor.
2021. dec. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
61%
na jól van, ezt a kérdést is eltettem ama figyeltek közé amit majd előveszek egy tavaszi estén:D
2021. dec. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
29%
Minden normális ember fél egy őrülttől. Aki folyamatosan össze-vissza beszél.
2021. dec. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
55%
02:14! Pont ezért félnek egyre többen orbántól mert össze-vissza beszél mint egy őrült.
2021. dec. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
19%
Mi okuk lenne félni? Az ellenzék már negatív kampányt folytat. A lakosságot fenyegeti újabb megszorításokkal.
2021. dec. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
#17: Nem tudom mi okuk lenne, de ez a kétségebeesett rémképüldözés és csúsztatgatások erre utalnak.
2021. dec. 2. 10:41
 19/22 anonim ***** válasza:
58%
Addig kavartak, amíg roppant innovatív módon MZPből is Gyurcsányt csináltak a youtube-n pofátlanul mindenbe befurakodó lejárató kampányukban. Egyszerre hányinger és röhejes.
2021. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A fidesz szerintem egyiktől sem fél jobban vagy kevésbé. Nekik mindegy, hogy ki miatt buknak. Az nem vígasztal, hogy "lám elbuktunk, de legalább nem y hanem z kobozta el a vagyonunkat". Ők csak a bukást akarják elkerülni.
2021. dec. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!