Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok hogy Habsburg...

Támogatnátok hogy Habsburg Károly legyen Magyarország királya V.Károly néven?

Figyelt kérdés

Habsburg Károly a jogos királya hazánknak,és bár tagadja,de azért titkon mégiscsak uralkodó akar lenni.


[link]


[link]


[link]


A Mi hazánk is támogatná a dolgot,a Fidesz sem ellenkezne,a nép nagyobbik részének meg igazából tök mindegy ki a főnök.



Támogatnátok hogy Habsburg Károly legyen Magyarország királya?



2021. dec. 1. 22:53
1 2 3
 11/28 D-Mano ***** válasza:
100%

Lesz-e még magyar királyság? Mi kell ahhoz, hogy létrejöhessen újra Magyarországon királyság? Miért és hogyan érné meg királyságban élni a jelenlegi rendszer helyett?

2 formabontó előadást linkelek magyar királyság témában, amik túllépnek azon a romantizáló irracionális gondolkozáson, ami miatt az átlag hazafi és honleány újra magyar királyságot szeretne, és felfedi a királyság valódi jelentőségét és létrejöttének valódi feltételeit:

1/I [link]

1/II [link]

2 [link]


Aki végignézi ezeket, azok számára egyértelművé válik, hogy miért nem támogatom a Habsurgok magyar trónra kerülését.

2021. dec. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy király nemcsak államfő, hanem a hatalmi ágak jogforrása is. Nem mindegy, ki ül a trónon.
2021. dec. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
57%
Én támogatom de csak ha eltakarítja Orbánt.
2021. dec. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
50%

Van már nekünk királyunk!


NEM FÉLÜNK ÉS NEM FÁZUNK, ORBÁN VIKTOR A KIRÁLYUNK!!

2021. dec. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
59%
Te szerencsétlen troll. Tudod te mennyit ártott hazánknak a habsburgok? Halottál már hajnauról?
2021. dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem támogatom, és nem vagyok sem libsi, sem komcsi.
2021. dec. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy Habsburg Ottó unokájáról beszélünk? A srác 17 éves :)
2021. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem az gokartos unokájáról beszél, hanem annak az apjáról.
2021. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Mint monarchista, támogatnám. De pontosan tudom, hogy még az öccsének is nagyobb lenne az elfogadottsága (beszél magyarul, itt él, stb...).
2021. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
50%
Másként: Támogatom hogy Habsburg Károly legyen Magyarország királya, mert magyar hazafi vagyok aki NEM rühelli a Habsburgokat.
2021. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!