Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP lufi kipukkadt?

MZP lufi kipukkadt?

Figyelt kérdés
Nem tudom úgy érzem mintha ez az ember ennyi lett volna.. de én is hatalmas MZP lázban égtem, kétszer is rá szavaztam előválasztáson de most úgy érzem unalmas kicsit, lehet el sem megyek szavazni, semmi MZP lázt nem érzek.. miért lehet ez szerintetek?
2021. dec. 2. 08:23
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
81%
Mindenképp Zay az egyetlen ember az Összefogásból aki szalonképes.
2021. dec. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
72%
Lufik mar csak ilyenet ... minnel magasabbra jutnak ... megnonek ... aztan kipukkadnak es visszahullanak a valosagba :)
2021. dec. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
50%

5 : "Azt mért nem idézed tőle, hogy nem a rezsit kell csökkenteni, hanem a béreket annyira növelni, hogy ne fájjon a rezsi? :)"


Jah, csak azt meg te nem érted, hogy nem a kormánytól függnek a bérek a kapitalizmusban. Ha minimálbért akar emelni Orbán, akkor az a baj, ha kevés a bér, akkor pedig az. Nektek semmi sem jó komolyan. Ebben a 10 évben legalább rezsire nem kellett fizetni👍

2021. dec. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
42%
jelenleg Márki-zay az egyetlen ember Magyarországon aki érdemes rá hogy miniszterelnök legyen, jó elgondolásai vannak erős akarata van rá hogy elszámoltassa a tolvaj bandát akik kiszolgáltatták magyarországot az oroszoknak és a Kínaiakanak, és ezk után jólétet és jogbiztonságot tudjon teremteni ebben az országba.
2021. dec. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
25%
Én nem rá szavaztam de gondoltam oké, többség akarata dönt, megyek velük. Én konkrétan azóta egy szavát nem hallom meg 🤣 nem jut el hozzám a mondanivalója, már ha van.
2021. dec. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
52%

Látom, 4-5 fideszes ma korán kelt. Köszönjük a tudatosan elvégzett hangulatpusztítást... a többiek majd eldöntik égnek-e lázban, vagy sem.


Még valamit, az olyan "nem fideszeseket", akik előadják, hogy húzott szájjal, savanyú képpel elvánszorognak a fideszre szavazni, mert "sajnos nincs jobb", azokat fideszesnek hívják. Még mielőtt valaki tovább bonyolítaná.

2021. dec. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogunk ezen összeveszni, de inkább úgy látom, hogy az előválasztás egy nagy csúcs volt, amikor az egész ország az ellenzéket figyelte. Azóta pedig az előválasztási drukkhoz képest keveset hallani felőlük. MZP közben egyébként elfoglalt, tárgyal diplomatákkal és gazdasági szereplőkkel, tart utcafórumokat, tölt fel egyfolytában videókat, szóló akcióban kiplakátolta az országot azzal, hogy a migránsellenes Fidesz enged be migránsokat, stb. Hangos kampány pedig valóban nincs. Két lehetőség van:

1. Ez egy taktika MZP részéről. Hagyják csillapodni a kedélyeket, hadd törődjenek bele a dk-sok is, hogy MZP az ellenzéki jelölt és jövőre indul be rendesen a kampány. A pártok mellőzése pedig (egyelőre?) szándékos.

2. MZP csinálja a saját kampányát, a pártoknak pedig nincs jobb ötletük, mint hogy nem csinálnak semmit. Nincs átgondolva semmi.


Az ellenzéki pártok tudjuk milyenek, de azért van köztük jó pár öreg róka, akik nyertek is már választást. Meg maga MZP is meg szokta nyerni a választásokat, amiken elindul. Ezért szerintem mégiscsak az 1. forgatókönyv a valószínűbb.

2021. dec. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
55%

Én aztán biztosan nem fogok az MZP re szavazni, mer megerőszakol soros meg a migráncsok, nem kapok krumplit, meg a rezsim is magas lesz


Rózsika 79 éves Békásmegyerről

2021. dec. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
88%
Ott van a ,,fideszes honfitársaim'' kérdése a kérdezőnek kettővel vagy hárommal lejjebb, aztán itt meg előadja a kiábrándult MZP-st, mintha bárki bármiből is kiábrándult volna. Közönséges ideszervezett hazudozó.
2021. dec. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
80%
#10 nyugi, tényleg ennyire hülyék hogy beveszik, hogy nem fizetjük ki a teljes rezsidíjat... de hát kádáristák (orbánisták). Anno a "boldog békeidők"-ben is milyen jól sikerült, hogy hitelből tartották lent a rezsit 😆
2021. dec. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!