Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy az EU-nak köszönhetően itt van a transzgender férfi Szűz Mária és a fekete transzgender József?

Figyelt kérdés

Ejrópai értékek...



[link]



Mi a véleményetek,az uniós LMBTQP lobbi ezen "kedves„ karácsonyi ajándékáról?



2021. dec. 2. 17:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Körül kéne nézni, hogy mit posztolnak, és hogy kik posztolnak. Egy kormánypárti, homofób hírportáltól mit várt az ember? Itt nem azzal van a probléma, hogy nem értek egyet azzal amit kérdez, vagy mert nem egyezik a véleményünk, hanem az, mint ahogy más is írta, ezt biztos hírforrásként kell kezelni, és itt uszítani a népet! Szánalmas.
2021. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11: láttad azt a képet? mert én láttam. Instagramra lett feltöltve egy kb. olyan szakállas mária kép, mint amilyen konchita vurst. Ez színtisztán provokáció.


Amúgy Fegyőr mondd már... ő is provokált... csak a faltörő kos üzemmódban lévő Philip ráugrott mint gyöngytyúk a takonyra... aztán nem győzte exkuzálni magát. Amit írt, az egy sörözésen megállja a helyét de FB-ra kiposztolni... nem csodálkoznék, ha parkolópályára tennék.

2021. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

8-as: én írtam a 6-os hozzászólást. Nem hülyéztem le senkit, olvasd újra a válaszom. Az tény, hogy a kérdező nem jártas a szólásszabadsággal kapcsolatban.


Az is, hogy ha nem csak egy gyűlöletkeltő honlapot olvas, akkor a jelenséget más aspektusból is meg tudja vizsgálni. Ami lehetővé teszi, hogy a szörnyűlködés helyett egyszerűen azt mondja, hogy ez neki nem tetszik.


A szólásszabadság erről szól: mindenkinek lehet véleménye, és amíg azt úgy osztja meg, hogy nem követ el vele a törvény által büntetni rendelt cselekményt, addig azt szabadon megteheti.


Ha a vallások védelmében most betiltanánk a szűzmária-reprezentációk bizonyos formáit, holnap a muszlim hitvilág bástyáit sem kritizálhatnád. Egy egyszerű keresztény szentmise hirtelen bánthatná a muszlimok szemét, a következmények drámaiak lennének. (Érdemes utánanézni a témának, én most itt kis terjedelemben nem tudom leírni a teljes szituációt.)


"Igenis undorító amit kitettek"

Én nem éreztem undorítónak.


"Az, hogy nektek semmit sem jelent, hogy más alapvető értékeit köpik szembe ezzel, azzal nem tudok mit kezdeni."

A keresztény hitvilág számos ponton köpi szemen az általam vallott morális értékeket. Mégis eltűröm a keresztények homofób és transzfób nyilatkozatait, nem kezdek gyűlölködni.


"A saját sekélyes önző pitiáner mivoltotokról tanúskodik."

Milyen módon, megmagyaráznád?

2021. dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

de, pont, hogy ezt teszitek, itt már SENKI nem tsz ki homofób, transzfób megnyilvánulást, mert a Fb, yt, insta, minden népszerű platform cenzúrázza ezt, sőt, megmondom: akinek ilyen gondolata támadna, az is kétszer meggondolja, mit ír ki. Ez az öncenzúra. Sőt! Visszamenőleg cenzúrázza magát, ez a cancel culture.


Szóval teljesen normálisan is élhetnénk, de nem... Muszáj provokálni.


Sajnos túl van tolva a talicska megint, nehogy véletlenül nyugi legyen. Te nem érzed így? Hogy ezt azért már mégsem kéne?


Hogy pár évvel ezelőtt volt egy viszonylagos nyugalmi állapot, mindenki elfogadta, megértette a melegkampányok üzenetét, a kirekesztés tényleg nem jó dolog. Semmilyen kisebbséget nem szabad kirekeszteni. És itt meg kellett volna állni.


De ami az utóbbi pár évben megy már, az sajnos tényleg egy túlfeszített propaganda.


Miért nem ennyire hangos például a cigányokkal szembeni érzékenyítés? Én ezt sokkal fontosabbnak látom itt Magyarországon, lévén hogy sokkal több cigány ember lakik az országban, mint meleg.

2021. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!