Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek reális lehetőség...

Szerintetek reális lehetőség hogy a jövö tavaszi választásba külföldi hatalmak is beavatkozzanak tömegmanipulacios eszközökkel?

Figyelt kérdés

marky zay oldalan ott az usa es az eu eu politikai nyomasgyakorlast tud alkalmazni az usa meg bármilyen választási beavatkozást végre tud hajtani csalast és kiberhadviselest is.


oroszok és a kinaiak meg orban mögött allnak es kiberhadseregukkel bármelyik képes lehet egy szoros versenyt eldönteni.

oroszoknak kell a paks 2 mert egyetlen folyamatban levő eu s atomerőmű projektjuk.

Kínaiaknak mi kis hal vagyunk de a nyugatot megosztjuk és szinten több közös ügyunk van


szerintetek valamelyik fél beleavatkozik a választásunkba?



2021. dec. 2. 22:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Persze persze. Látom ti hisztek a mesékben.

Az sem feltűnő hogy ezek "független" oldalak a legkisebb Fideszes botrányt is lehozzák, meg hazudnak folyamatosan. De hogy a baloldal szetlopja a fővárost, Karácsony 5 nap alatt 5-ször mást mond és teljesen alkalmatlan bármire az az ember, hogy a baloldal folyamatosan fenyegeti és sértegeti a jobboldali embereket stb.. Ezeket érdekes módon nem.


Persze tudom nektek akkor van demokrácia ha ti nyertek, egyébként diktatúra. Meg persze sajtószabadsag is csak akkor ha minden sajtó baloldali hazugsagokat ír.


Jogallam meg gondolom 2006ban mikor ártatlan emberekre támadt rá a rendőrség. Meg mikor kijelentik most is hogy majd feles többséggel fognak alkotmányozni meg ilyenek.


Gondolkodjatok már el kicsit.

2021. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11 Maradjunk annyiban, hogy a jobb és a balloldali média is hazugságokat ir. Én egy szóval sem mondtam, azt hogy a 444, telex stb. függetlenek lennének, csak annyit mondtam, hogy piaci alapokon működnek, míg a kormányközeli oldalakat kitömik milliárdokkal kár hogy a színvonalon nem látszik még véletlenül sem pénzmosásra használják ezeket a médiumokat... :)
2021. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#12 teljesen jol latod jobb és baloldal egyaránt lejáratja a másikat mindenki a saját kis világában él

de ez a vilagpolitikaban is igy van ami orosz vagy kinai az a nyugatnak rossz

orosz mediaban pl sputniknews amit olvasok ott a nyugat a rossz legalábbis úgy van beallitva

hatalmas értek külömbség van szerintem a nyugati es a keleti orszagok között.


az a baj a nyugaton aki kritizálja a liberalizmust a gendert vagy a feketek ˇ folyamatos szabadsagharcatˇ vagy a bevandorlast az nekik rasszista pedig ez nem itt kezdődik.

ezekben a témakban nem objektiv a nyugati media ezt a vak is latja.


a keleti media meg sosem kritizalja a sajat politikai rendszeret vagy korrupciójat.

2021. dec. 5. 23:01
 14/15 anonim ***** válasza:

13 Keleten és Nyugaton is vélemény diktatúra van, mind a két világrészen hátrányos helyzetbe kerülsz, ha szembe mész a mainstream véleménnyel. Annyival jobb a Nyugat, hogy nem fognak börtönbe zárni (legalábbis nem tudunk róla), de ha ellent mondasz a rendszernek ott sem lehet számitani sok jóra pl a munkahelyen.

Olyan érzés, mintha felcserélődtek volna a szerepek, a Nyugat nyomja a komcsi ideológiákat, a Kelet (Oroszország) pedig a jobboldali nacionalizmust.

2021. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

lehet mind a kettő bukásra van ittelve


szerintem kinaé a jövö nem kell minden választásnál előröl kezdeni mindent. minden mehet terv szerint évtizedes távlatokban


ha a tanulságokat levonjuk ha moder technikat hasznalunk szerintem a kommunizmus és az ellenfele a nemzeti szocializmus egy természetileg fejlettebb rendszer mint az évszazadok alatt kialakult kapitalizmus.

végtelen növekedés nemfog menni öröke a vilagban. a fogyasztó társadalom elpusztítja a földet.

előbb vagy utóbb vagy kitalálunk valami jobbat vagy a fenti 2 rendszer egyike kell majd hogy gyökeresen atformaljuk az embereket.

2021. dec. 7. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!