Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Toroczkai László ha elkapja a...

Toroczkai László ha elkapja a covidot mi lesz? Nagyon oltásellenes és a multkor egy beszédben mondta,többszáz emberrel találkozik lekezel és nem fertőződik meg. De ahoz csak egy pillanat kell és fertő,mit fog mondani ha véletlen elkapja?

Figyelt kérdés

2021. dec. 3. 05:11
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Mi lenne? Kigyógyul belőle és kész. Vagy szerinted mindenki belehal?
2021. dec. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Már többször elkapta. Változott valami?
2021. dec. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Semmi. Már túlélte, volt áteséssel szerzett igazolványa is, valószínűleg most is ez lenne.
2021. dec. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Mi lenne, náthás lesz egy pár napra. Nagy dolog.
2021. dec. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Már elkapta. Egy sima náthát okozott nála, ahogy mindenkinél, aki nem retteg tőle és nem viteti magát kórházba.
2021. dec. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok a híve, de NEM OLTÁSELLENES, AKI NEM AKAR KÖTELEZŐ COVID OLTÁST
2021. dec. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy egy hónapja olvastam egy angol kutatásról. Arra voltak kíváncsiak, hogy egyes emberek miért nem betegszenek meg, kicsit sem, oltatlanul, fertőzött környezetben? Illetve, miért vannak, akik elkapják, de enyhe lefolyású a megbetegedésük.

Több tízezer fős minta alapján azt derítették ki, hogy más a T-sejtjük, mint a nagy többségé.

Épp ma olvastam egy népszerű amerikai TV-műsorvezetőről, aki minden műsorában hirdette az oltásellenességet; belehalt a COVID-ba. Eszerint, az ő T-sejtjei nem voltak alkalmasak ehhez az állásponthoz. Lehet, hogy Toroczkainál megvan az összhang a felfogása és a genetikai adottsága közt.

2021. dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én sem vagyok beoltva,futár vagyok napi 90-120címre megyek és nem kaptam el.
2021. dec. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!