Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha negyedjére is nyer a...

Ha negyedjére is nyer a Fidesz, akkor Magyarország tényleg megérett a pusztulásra?

Figyelt kérdés
Sajnos aki még mindig képes ezekre szavazni, az menthetetlen.

2021. dec. 4. 00:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

Azért, mert Magyarország a vezető helyét elvesztette, és mindenki leelőzött!

Az orbáni rémálom morális, mentális és gazdasági lepusztulást hozott!

A jogállamiság romokban!

A nyomor szégyenletesen nagy!

Magyarországnak már nincs tekintélye Európában!

Orbán vezetésével csak kikerülünk az Unióból, én és az egész családom viszont az unió tagjai akarunk maradni!

Orbán megvénült, meghülyült, és megsemmisül!

2021. dec. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

#10

Részben igazad van, de nem találkoztam még nem csőlátású Fideszessel, és te is egy újabb példája vagy. Ha a saját mikrokörmyezeted rendben van, akkor minden rendben van - gondoljátok rengeteg társaddal. Én szélesebb szemszögből látom a világot, így neveltek, így alakultam :) egyébként az 5-ös hsz-t írtam, és tartom magam ahhoz, hogy minden törvényes és törvénytelen dolgot elkövetnek azért, hogy ne kelljen távozniuk.

Az ellenzékkel kapcsolatban vannak fenntartásaim. Sajnos sikerült a legtehetségtelenebb miniszterelnök-jelöltet állítani. Számomra nem tűnik jó lehetőségnek az ellenzék, de az biztos, hogy változást akarok! Történjen bármi is. Az ellenzékben az egyetlen valamire való, talán az országot is elvezetni képes erő a DK-ban mutatkozik egyedül. A többi csak ugat de nem cselekszik.

2021. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
27%

#12, én értem amit mondasz, de ismét kérdezem

minek változtassak, ha én jól megvagyok? másmiatt biztos nem fogok

a csőlátású megbélyegzést meg kikérem magamnak

nem érdekel a politika, de ha a saját jólétem múlik rajta, akkor igenis kiállok az igazamért


"én és az egész családom viszont az unió tagjai akarunk maradni!"

ahogy mi is, csak szerintünk az EU vezetői abnormális idiótákból van összerakva, és amelyik, ország kiáll magáért azt ők már kívülállónak és árulónak tekintik, ami szerintem nevetséges

2021. dec. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Jólét Magyarországon? :D Kijöttem csehországba (poszt szovjet ország) és nem viccelek, úgy 40%-kal magasabb a fizetésem. Annyit keresek kint juniorként mint itthon egy senior
2021. dec. 4. 13:43
 15/15 anonim ***** válasza:
65%
Ami most van abban mi a jó????
2021. dec. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!