Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha negyedjére is nyer a...

Ha negyedjére is nyer a Fidesz, akkor Magyarország tényleg megérett a pusztulásra?

Figyelt kérdés
Sajnos aki még mindig képes ezekre szavazni, az menthetetlen.

2021. dec. 4. 00:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Orbán Viktorra fogok szavazni, és 2026-ban is, utána jöhet Lázár
2021. dec. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Akkor Magyarország továbbra is fejlődni fog , akkor ért meg a pusztulásra ha a 2010 előtti banda újra hatalomra jut
2021. dec. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
A rosszak között még mindig a legjobb. A simlisségek ellenére azért valjuk be fejlődik az életszínvonal, illetve sok ideológiai dologba még a normális gondolkodást támogatják. (Bevándorlás, gyerekek lmbtq megrontása) -> tudom, tudom, a párttévéken lévő propagandától az én gyomrom is kifordul, de ezek fontos dolgok az értelmes élet megörzéséhez.
2021. dec. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
De kívancsi lennék, hogy szerinted egy másik párt mit csinálna jobban, elhiszed hogy nem lenne korrupció? Naív gondolat..
2021. dec. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Hiába mondanám azt, hogy talán a többség már leszavazná ezt a g*cit, de nézd, mi a valóság. Most is megcsináltákk, hogy bárki bármilyen lakcimen ellenőrizetlenül lakhasson, hogy bejelentsenek csomó külföldit oda, aki így szavazhat. Ezek örökéletre rendezkedtek be. Két választás van: mész, vagy maradsz. Csak szólok, hogy ők maradnak. Neked kell menned. Vagy nem.
2021. dec. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
#5 örökéletre rendezkedtek be ez igaz, de a valóság pofán fogja csapni őket előbb-utóbb! gondolom Ceaușescu név mond valamit
2021. dec. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Jól mondja a 6-os!

"Most is megcsináltákk, hogy bárki bármilyen lakcimen ellenőrizetlenül lakhasson, hogy bejelentsenek csomó külföldit oda, aki így szavazhat."

Ki lehet találni mindent, lehet uszítani, lehet rohamozni - és lehet dicstelenül elpusztulni!

Nekem elegem van az orbáni feudalizmusból!

2021. dec. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Ez a társadalom a változatlanságot akarja, mert "jó" ez a hideg f*s.
2021. dec. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Igen
2021. dec. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%

mondj olyat, amiért nekem megérni MZP-re szavazni

hallgatlak

miért kellene változtatnom azon, ami már 12 év működik nálam?

én jólmegvagyok

biztos állás, biztos anyagi háttérrel

2021. dec. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!