Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kötelező lesz...

Szerintetek kötelező lesz Magyarországon az covid19 oltás nagyjából egy éven belül?

Figyelt kérdés
Németországban, Ausztriában jövő év elejétől az. Görögországabn a 60 év felettieknek az lesz, aki nem oltatja be magát fizethet.

2021. dec. 4. 09:36
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
53%
Nekem egy nagyon kedves orvos ismerősöm halt meg a héten a harmadik oltástól. Első kettőnek pfizert kapott, a harnadikat nem tudom. A harmadik oltást követő negyedik napon csak úgy minden előjel nélkül megállt a szive. Igaz nem lett covidos. Viszont előtte többször is próbált minket meggyőzni, hogy milyen veszélyes a covid és milyen fontos az oltás.
2021. dec. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
14%

9-es, igen, normális. Ha a gyerekeidnek nem adatod be a kötelező védőoltásokat, akkor is börtönt kapsz vagy elveszik tőled a gyereket.


"És az oltások ellenére egyre több a beteg."


Nem, az oltatlanoknak hála a vírus tud ugyanúgy terjedni, de hála az oltásoknak kevesebben kapják el vagy csak enyhe tüneteik vannak és így nem terhelik a kórházakat, ami a védőoltás légfőbb célja.


A vakcina gyárban az egyéb védőoltásokat is lehet gyártani, vagy rengeteg féle, nem csak korona ellen

2021. dec. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
37%

"Nekem egy nagyon kedves orvos ismerősöm halt meg a héten a harmadik oltástól. Első kettőnek pfizert kapott, a harnadikat nem tudom. A harmadik oltást követő negyedik napon csak úgy minden előjel nélkül megállt a szive. Igaz nem lett covidos. Viszont előtte többször is próbált minket meggyőzni, hogy milyen veszélyes a covid és milyen fontos az oltás."


Imádom, hogy a buta emberek mennyire büszkék a saját butaságukra :)


Bármilyen évben a szív- és érrendszeri problémák okozzák a második legtöbb halálozást Magyarországon és mindenhol máshol is a világban a rák után. Minden 4. halálok a szívhez köthető, köztük nyilván az "infarktus" a leggyakoribb.


Te meg annyira buta birka vagy, hogy ha feltételezzük, hogy nem full kamu a történeted, egyből arra gondolsz, hogy az oltástól kapott infarktust, nem attól függetlenül :DD


Azt tudtad, hogy az oltás a Covid ellen véd, nem az örökéletet garantálja? Kiszól a szar a vízből, hogy ő jobban tud mindent, bmeg.

2021. dec. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Estefelé, és holnap is tedd föl ezt a kérdést.

2021. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek a 13-as válaszolóval. A covid kirobbanása óta furcsamód mindenkinek lett orvos, ápoló és mentős ismerőse, ami eddig nem volt. Egy soron kívüli CT vizsgálatot azonban még sem tud elintéztetni, annyira nem jo ismerős mi?

De inkább a covid óta egyre több ahazudozó

2021. dec. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
11-es és mi volt a doktor úr neve?
2021. dec. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok, na mire leírtam, töröltek a 13-as választ, csak az a butaság maradt, amire reagált :(
2021. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
jah nem olvastam végig a választ :D
2021. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
4%
Minek? Az egyetlen problémája ezzel az egésszel a rendszernek, hogy túlterheli (és másféle betegek számára nem létezővé teszi az egészségügyet - amibe ők halnak bele). Bőven elég lenne annyit mondani, hogy aki önként vállalja oltatlanságát, azt valamelyik elsejétől kezdve nem fogja ellátni az egészségügyi rendszer, nyugodtan meghalhatnak otthon, aztán majd beszereznek hullazsákot magukra, vagy nem. Jónapot.
2021. dec. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
37%

Ők is fizetnek Tb-t, ezt nem lehet megcsinálni.

Az lenne igazságos lépés, ha oltott oltatlan arányban lennének elkülönítve intenzívágyak és lélegeztetőgépek.

Tehát ha az oltható lakosság 70%-a oltott, 30 pedig nem, akkor a lélegeztető stbket 70-30 arányban kell elosztani. Ha megtelt az oltatlanok részére fenntartott 30%-nyi lélegeztető stb, akkor pedig 2 dolgot lehetne felajánlani: 1 haza mész aztán lesz valami

2 amerikai módra milliókat fizetsz az ellátásért, ami a kórháznak megy, ebből később fel lehet renoválni, új berendezéseket venni.

2021. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!