Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a pártpreferenciád és...

Mi a pártpreferenciád és miket fogsz válaszolni az országgyűlési választásokkal egybekötött népszavazáson?

Figyelt kérdés

1.“Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekeknek köznevelési intézményben a szülő hozzájárulása nélkül szexuális irányultságokat bemutató foglalkozást tartsanak?”;


2. “Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekek számára nemi átalakító kezeléseket népszerűsítsenek?”;


3. “Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekeknek fejlődésüket befolyásoló szexuális médiatartalmakat korlátozás nélkül mutassanak be?”;


4.“Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekeknek a nem megváltoztatását bemutató médiatartalmakat jelenítsenek meg?”.



2021. dec. 4. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Magyarországon egy gyereken sem végeztek nemátalakító műtétet, akkor miért is kell ezért milliárdokból népszavazást tartani?
2021. dec. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Csupa nem, és igen a Fideszre.
2021. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
1: mert mindig a jövőről szavazunk, és nem a múltról. Amúgy ma már olyan abszurd dolgok vannak világban ezen a téren, amiket akár 20 éve senki nem hitt volna, és ki tudja hova fajul még a dolog.
2021. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Ennyi erővel arról is szavazhatnánk, akarjuk-e hogy a házastársunkat 10 afgán megerőszakolja. Nevetséges.
2021. dec. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Irányított kérdések, nem lehet rájuk igennel válaszolni.
2021. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

"mert mindig a jövőről szavazunk, és nem a múltról."

Tök jó, akkor lehetne hogy nem szavazunk olyan témáról amiben a fidesz már törvényt is hozott és utólag akar népszavaztatni, ráadásul pont a választás napján egy elre felépített kampány és propaganda csúcspontjaként? Jó lenne ha legalább annyira tisztelnénk a gyerekeket, hogy nem használjuk őket kampánycélra, de ennek a "családbarát" kormánynak mi sem természetesebb, mint ezt a témát is felhasználni egy jó kis gyűlöletkampányra :(

2021. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%
Nekem mindegyik ötlet tetszik, Fideszes vagyok.
2021. dec. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs pártpreferenciám, az ellenzéki összefogásra fogok szavazni, a népszavazáson feltett kérdésekre meg nem fogok szavazni, mert hülyeségnek tartom.
2021. dec. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Rohadtul nem érdekelnek ezek az idióta kérdések, de mindegyikre igennel fogok válaszolni, csak hogy kibaszak a fidesszel. Nem vagyok ellenzéki szavazó, fidesz elleni szavazó vagyok.
2021. dec. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Mi Hazánk, és természetesen 4 nem, bár tudom, hogy ez nem fog változtatni semmin, ugyanúgy nyomathatják a gyerekeinknek az LMBTQP-propagandát továbbra is.
2021. dec. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!