Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk karácsonyi cipősdo...

A Mi Hazánk karácsonyi cipősdoboz adományokat gyűjt az oltatlanoknak. Ha egy csomó cigány jelentkezik ezekért, a párt be fogja tartani a szavát és ellátja ajándékokkal ezeket az embereket?

Figyelt kérdés

2021. dec. 5. 14:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon szép cselekedet, míg ők a hazáért élnek a többi párt a hazából!

Ez különbözteti meg őket tőlük.

2021. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28%

Ez már a legalja, hogy konkrétan oltásellenességre buzdítják az embereket, mitöbb jutalmazzák őket. Oltatni kéne és nem ilyenkor lázongani.


Amikor elvették az alapvető jogainkat az alkotmány megszüntetésével, akkor ezek az öntudatos okoskák hol voltak? Némán kussoltak és lapítottak.

2021. dec. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
58%

#12,13

Az én testem az én döntésem!

Aki akar oltatni oltasson aki nem arra meg nem kell rátukmálni.

Szabad világban élünk nemdenem?

2021. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%

13 kicsit bonyolultabb azert… ugye hepatitis oltást is kapsz kötelezően nem?

Minden olyan oltás ami 100% biztonságos az legyen kötelező! Jelenleg a korona vakcinák nem ilyenek adódhatnak mellékhatások krónikus betegeknél lehet komplikáció is! Ergo nem lehet kötelezővé tenni ezért ameddig nem 100%-ks addig legyen egyéni döntés viszont fontos hogy fel mérjünk a kockázatot illetve minden alternatívát! Egy egészséges fiatalnak nem lesz komplikációja! Nekem is be adták 2x nem volt semmi egy kis kar fájdalom!

Adatokat kell megnézni ezt kell hirdetni mintsem azt mondani hogy mindegy hogy mi de add be magadnak illetve mindegy hogy mi de nehogy be add magadnak!

2021. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!