Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy 2 millió magyart végtelenül ostobának hívott a királyunk, megváltónk,MZP?

Figyelt kérdés

Mielőtt be beírnátok azt hogy FIDESZES PROPAGANDA..

Nem, nem az. Ezt mondta. Akik elhiszik hogy a fidesz bevándorlás-ellenes az végtelenül ostoba. Tudom hogy lesznek olyanok is akik elmondják hogy 4 millió illegális bevándorlót telepített be Orbán, ne fáradjatok, felesleges. Szerintem a fidesz szavazók + azok akik nem mennek el szavazni bőven vannak 2 millióan akik elhiszik, ( tudják) hogy a Fidesz bevándorlás-ellenes.



2021. dec. 8. 22:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
45%
Örülök neki hogy végre valaki egyenesen kimondja az igazságot, nem kerülgeti végtelen ideig mint a karácsony-félék
2021. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
Az igazság fáj.
2021. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Nézzenek oda, tud kérdést kiírni egy gomba?!
2021. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Én örülök, hogy ennyire optimista, szerintem ennél sokkal több hülye ember van.
2021. dec. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
27%
Iszom minden szavát! Engem nem zavar, ha ez a szánalmasan amatőr figura a politika legelemibb szabályait sem ismerve ("Soha ne becsméreld az ellenfél szavazóit, mert ha nyerni akarsz, rájuk is szükséged lesz!") gőzerővel halad a választási vereség felé. Üdvözlöm a dél-kelet magyarországi tanulatlan vidéki MZP-t, innen, a fővárosból! :)
2021. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
37%

"Elhiszem hogy nektek, fidesz férgeknek meglepő, ha egy politikus igazat mond." 75%

Ez mindent elmond az ellenzék lelkivilágáról... (Mit fogtok itt művelni az újabb választási vereség után?) :)

2021. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
20%
Annyi a véleményem, hogy szegény ellenzékiek hiába várták a megváltást egy MZP félétől. Szomorkodhatnak, mert jövőre nem lesz sem emelt rezsi, sem migránsok, sem Brüsszel feltétel nélküli leszopkodása.
2021. dec. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Keresztény szerető kommentek
2021. dec. 8. 22:41
 9/26 anonim ***** válasza:
30%
A #7-es és a #10-es kedves választópolgárok kommentjei elmentve (még mielőtt törölnék őket)! Majd alkalomadtán előszedem és megkérdezem az MZP-fanokat: hol látnak tanulatlan, aberrált, trágyával etetett gombákat? Nálunk, vagy a saját soraikban? :)
2021. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
14%

Majd mutasd már meg azt is, hogy naponta eszel a krumplilevest.

Joetvagyat jovore

2021. dec. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!