Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rezsicsökkentés nagyszerűség...

A rezsicsökkentés nagyszerűségét hogyan lehetne még tovább fokozni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 8. 22:16
A kérdező szavazást indított:
Sehogy, úgy tökéletes ahogy van
További csökkentéssel
A csökkentés csökkentésének csökkentésével
Én minden nap imáimba foglalom Orbán Viktor nevét és a rezsicsökkentést
Soros talán jobbat tudna?
19 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Tovább fokozni? Fizessen nekem az állam, hogy fogyasztom, a gázt, villanyt, stb. Minél többet fogyasztok belőle, annál többet fizessen nekem érte.
2021. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Fizessen a szolgáltató + A legtöbbet pazarlók között 10kg krumpli nyeremény kerüljön kiosztásra minden hónapban :D
2021. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Azzal lehetne fokozni, hogy az ellenzéki szavazók fizessék az MZP által kívánt árat.
2021. dec. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Talán úgy, hogy ha a bérek normális mértékben emelkednének, és nem maradnának a bérek a földközelében.
2021. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A rezsicsökkentés fontos dolog, de a jelenlegi módszer úgy rossz, ahogy van.

Nem a korlátlan fogyasztást kell százalékosan támogatni, hanem a rezsitámogatás háztartási átlagának mértékéig kell minimálfogyasztást ingyenessé tenni, vagy inkább bizonyos fogyasztás felett megvonni a teljes fogyasztást. Akinek villája, medencéje van, és azt fűti, talán nem annyira rászoruló, mint a kisnyugdíjas.


Ezen felül jobban meg kellene tolni az energiahatékonysági beruházásokat, pl. szigetelést.

2021. dec. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Csak a szegények fizessenek adót, a gazdagokat a szegényebb réteg lássa el, a gazdagok pedig semmit se fozessenek adó tekintetében.
2021. dec. 9. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahol normális bérek vannak, ott nincs szükség ilyen segélykezésekre!

Ilyen csak a nyomor országában van - és vannak olyan idióták, akik még tapsikolnak is ennek!

2021. dec. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az utolsó szavazási lehetőségre szavaztam. De kis módosítással, a végére ne kérdőjelet, hanem pontot tegyél.
2021. dec. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"A rezsicsökkentés nagyszerűségét hogyan lehetne még tovább fokozni?"

Például úgy, ha igaz lenne.

2021. dec. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Imadom az ilyen kerdeseket es valaszokat hozza! Csak ugy vadaszom mindennap, remelem holnap is lesz vmi jó!!!!
2021. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!