Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért olyan pofátlan,...

A Fidesz miért olyan pofátlan, hogy a Szájer ügy után a melegek ellen terjeszt propagandát?

Figyelt kérdés

2021. dec. 9. 15:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Mert tönkretették a csatorna hálózatot
2021. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
Miért olyan pofátlanok egyesek, hogy állandóan Szájerrel jönnek, aki már rég visszavonult a politikától? Amúgy a gyermekvédelmi törvény nem melegellenes, csak pedofilellenes. Beleértve a testi és lelki pedofíliát is.
2021. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
2020 előtt hogy hogy nem volt problémád az LMBTQI emberekkel kedves utolsó? 18 év alatt meg bőven tudtam, hogy meleg vagyok. Üdv: 30 meleg férfi.
2021. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
3: Te honnan tudod, hogy nekem kivel mikor milyen problémám volt? Az ELTÉ-n már van büfé-kristálygömb szak is?
2021. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Ó kérdező hát nem is tudom.... MERT NEKEM ÉS VALAMENNYI MÁSNAK ELEGE VAN ABBÓL, HOGY ERŐLTETITEK A TÉMÁT. A csapból is ez folyik, és egy cseszett lépést nem lehet tenni az interneten anélkül, hogy az ember bele ne botlana a témába. Van az a bizonyos dal. Azelőtt toleráns voltam a közösség felé. Mást se csinál a tisztelt közösség, csak tolja a pofánkba a gyártmányait, és ha valaki azt meri mondani (vagy nem posztol egy az örömtől visító kommentet azonosnemű csókolózós kép alá), hogy "Engem ez nem érdekel", máris megy a hiszti, mindenféle emberi hulladék az illető, meg homofób. Néha egy felsőbbrendűsködő beszólás, letiltással párosítva. De ha nincs is beszólás, a letiltás az szériatartozék ezeknél. Így némítják el a "homofóbokat", akik valójában csak pártatlanok/aszexuálisak (mint én) és nem érdekli őket ez az LGBT dolog se így, se úgy. Megjegyzem, hogy az ilyenfajta hiszti a közösség részéről csak növeli a fal magasságát ami köztük és a hőn áhított elfogadás között áll.
2021. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom csak azt nem szeretné a fidesz hogy a homik legyenek az etalon.
2021. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

#5 nekem is elegem van abból, hogy állandóan erőlteti a témát a fidesz. Pofámba tolják a youtuben is a retkes reklámaikat.

Nem kell projektálni, szájer nélkül is tudtuk, hogy sokan vonzódnak a saját nemük után a fideszben, és a támogatióban is. Nem érdekel! Nem érdekel a pszichológiai túlkompenzációból jövő homofóbia! Járjanak pszichológushoz, vagy brüsszeli RSZ csatornás gangbangekre, csendben!

2021. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
uyganazért amiért Finkelstein, a gyülöletpropaganda mestere is, miközben homoszexuális zsidóként, gyereket is nevelt. és mindezek ellen kampányolt.
2021. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
#5 mindig mondtam, hogy a fidesz tele van frusztrált emberekkel, akik a saját problémáikért, mindig másokat okolnak önmaguk helyett. tökéletes példény vagy.
2021. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként mondok pár példát, mikor szociológia szakos hallgató voltam, akkor egy gigaegyetemen tanultam, és ott voltak az én meleg barátaim, akik között volt orvostan hallgató is, sose láttam a heteroszexuális orvostan hallgató barátnőik arcán undort, ők is együtt buliztak hétvégente az orvostan hallgatók által látogatott bulikon.
2021. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!