Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy ez...

Mit gondoltok arról, hogy ez a liberális vicc ma már valóság?

Figyelt kérdés

Liberális anyukát megkérdezik.

- Na és milyen nemű a kicsi?

Mire az anyuk ő felháborodva:

- Majd ő eldönti, ha felnő!


(Pontosabban ezen már túlmutat a valóság: Skóciában már 4 éves kortól "dönthetnek" a nemükről a gyerekek.)



2021. dec. 9. 17:07
A kérdező szavazást indított:
Ez teljesen rendben van, a világ halad és fejlődik.
A világ halad, de nem vagyok benne biztos, hogy ez a jó irány.
A világ kifordul önmagából, egyre betegebb, szélsőségesebb trendek lépnek előtérbe.
70 szavazat
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
*anyuka
2021. dec. 9. 17:08
 2/44 anonim ***** válasza:
16%
Nekem nem tetszik, de nem biztos hogy én gondolom jól.😉
2021. dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
61%
Amikor Monty Python megcsinálta a 70-es évek végén a Brian életét, álmában sem merték gondolni,hogy valóság lesz az a poénkodás, ami a filmben volt.
2021. dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
61%

Amit írtál inkább egy ilyen fidesz propaganda fo s, sunyi provokáció.

gyenge.

amit én észrevettem a témában, hogy megfordult a világ ez a játszótéren vehető észre.

az anyukáknak ez a program a telefon nyomkodásról szól, hiába kiabál a gyerek hogy-anya, figyelj!

és az apukák meg mennek a homokozóba, építik a várat a gátat stb.

egész nyáron néztem és ez megy már.

gyakorlatilag megfordultak a szerepek és az apukák nevelik a gyereket, ők játszanak vele, hozzájuk kötődik jobban.

szóval érdekes változás.

2021. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
58%

Egyáltalán nem gondolom, hogy valóság ez a ,,liberális vicc” lenne, amit leírtál.

A valóság az, hogy egyre több helyen elfogadják a másságot, és egyenlő jogokat biztosítanak mindenkinek, ez a liberalizmus.

2021. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
69%

Bírom az ilyen tipikus jobboldali beállítottságú, magukat normálisnak tartó egyéneket. :)

Nyilván sokkal jobb volt a világ pár száz éve, amikor szinte semmilyen szabadsága nem volt az emberiségnek, az emberek többsége éhezett, dolgozott éjjel-nappal, semmi szórakozási lehetőségük nem volt csak az elitnek.

2021. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
17%

6#


Hogy függ össze a kettő téma?

Amiről te írsz, azaz életszínvonalat, munkatörvénykönyv alakulását jellemzi.

Szarabb volt élni a 20-as években,egy átlagembernek?Igen, mivel más volt a kereskedelem, munkahelyek,gazdaság.



Amiről a kérdező ír, az a dekadencia erénnyé alakulása.

2021. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként kérdező, miért nem mész el azokba az országokba, ahol már elfogadták a házasság ismétlem polgári házasság intézmények kiterjesztését az azonos nemű párokra, miért nem mész el oda iskola látogatásra, hogy-hogy működik, tolmáccsal, mert valószínű nem beszélsz jól angolul, és mondjuk úgy feltehetsz kérdéseket a diákoknak, sőt óvodába is, kiváncsi lennék a válaszodra. Egyébként milyen végzettséggel rendelkezel, korod, va-e munkád, ha van mi? Milyen településen élsz?
2021. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
58%

7-es!

Nem függ össze a téma? Amit én írtam, azaz emberiség fejlődéséről szól mind anyagi, mindpedig szellemi szinten. Szerencsére a nyugati civilizációban egyre kevesebb olyan ember van, aki útját állja a fejlődésnek, ott már tanultak a történelmi hibákból, az emberi szabadság a legfontosabb. Mi még nem tartunk ott ahol ők, mivel az élet minden területén legalább 50 évvel levagyunk maradva, de ami késik nem múlik. :)

2021. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
83%
@7 Már hogyne függne össze. Egyszerű zsellérként nem szavazhatnál, ha nem lettek volna olyan emberek, akik azt mondják, hogy te is egyenlő vagy mindenki mással. Az Mtk változások meg nettó baloldali dolgok.
2021. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!