Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor mi az igazság...

Most akkor mi az igazság MZPről, bevándorlás ellenes vagy nem, rezsicsökkentés ellenes vagy nem?

Figyelt kérdés
Ezt is lehet hallani meg azt is, most mi az igazság? teljesen össze vagyok zavarodva...
2021. dec. 12. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Olyan ember még nem született aki nem bevándorlás ellenes.
2021. dec. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Bevándorlás 2015- óta nincs, a kormány tartja fent mesterségesen a témát, egyébként nem bevándorlás párti.

Rezsicsökkentés: a rezsicsökkentés, hogy a kormány átvállal bizonyos %-ot a te számláidból, ezt jelenelg orbitális hitellel teszi, tehát adósságot kreál. Kicsit olyan ez, mint a szocializmusban, amikor a hitelből osztogatták a pénzt, hogy fenntartsák a "jó létet". Tehát a "rezsicsökkentés" rengeteg pénzbe kerül. Ugyan úgy, ahogy a nyugdíjasok 80 ezre - 300 milliárd ft, vagy a 13. havi nyugdíjuk februárban. Mindennek ára van, a kérdés hogy ahonnét elveszed, ott mit fogsz behazudni, miért van hiány...

2021. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hypno ***** válasza:
95%

A legcélszerűbbnek azt tartanám, ha megnéznéd a videóit, amikben ezekről a témákról beszél.


https://www.youtube.com/channel/UCbmE7CBZ18YjsDo64SkXquQ


Ne az M1, prosti stricik, vadhajtások, meg hasonlók mondókáját, ahol nélküle beszélnek róla, vagy célzatosan és hazug módon megvágják a beszédeit.

2021. dec. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Majd a DK eldönti. Ha meg nem tetszik MZP-nek akkor hazamegy vásárhelyre.
2021. dec. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Migránsok:

[link]


Rezsi:

[link]

2021. dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm ötös.

Most már tudom, hogy 2022-ben a Fideszre kell szavaznj.

2021. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Mindketten megtartják a kerítést és a rezsicsökkentést. Ha neked ennyire fáj, hogy ezen felül a nemzetközileg körözött bűnözőket kiutasítanák és hogy végigvinnék a panelprogramot, akkor nyugodtan. Mondjuk kétlem, hogy komolyan kéne venni a válaszodat.
2021. dec. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Én nem láttam csak egy kiadós orbánozást, meg a végén valamit hablatyolt, olyan tipikus baloldalian.

Nem fog beengedni terroristákat, szal magyarul lebontásra kerül a kerítés.

2021. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!