Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az Amnesty...

Mi a véleményetek az Amnesty international magyargyülölő plakátkampányáról?

Figyelt kérdés

Azt reklámozzák országosan hogy mindenki legyen LMBTQP,és persze mindenki jogai számítanak csak a fehér heteró magyarok jogai nem.


[link]


[link]


Mi a véleményetek?



2021. dec. 12. 23:55
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
76%
Eddig még nem találkoztam vele, de nekem tetszik. A magyarokról egy szót sem írnak, mitől lenne ez magyargyűlölő? Az emberi jogok világnapja alkalmából plakátolták ki, hogy lehetsz bármilyen ember, egyenlő jogok illetnek meg mindannyiunkat. (Amivel én nem értek egyet, de ez már más kérdés :D)
2021. dec. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
32%

Kíváncsi vagyok az amneszti international mikor fog ennyire kardoskodni az erdélyi magyarok mellett.

Jah, soha, mert egy rasszista és náci banda.

Hányok tőlük meg a libsi kettős mércétől.

2021. dec. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
32%
Egyszer majd felléphetnének a heterok érdekében is akik csak nyugodt életet szeretnének élni a családjukkal úgy hogy nem nyomják reggeltől estig az arcukba a b.zik propaganda anyagait.
2021. dec. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
18%
Az ilyen plakátok kihelyezése bűncselekmény, azonnal feljelentést kell tenni!
2021. dec. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
47%

Hát én sose mondtam 30 év alatt, hogy a családom tagja legyen meleg, ellentétben nekem már mondta egy volt rendőrnek ment osztálytársam aki hirtelen megtért katolikusként rám írt, miután megtudta, hogy pridera járok, aktivista vagyok, hogy beszéljek az egyházközösségünk papjával, hát végül is lelkinyomás hatására 26 évesen ott hagytam a gyülekezetet.


Egyszer kiültem vitatkozni még utána meleg témában a szólj be a pap eseményén Debrecenbe, a végén a szerzetes úgy nézett rám mint vmi démoni megszállotra és bökdösni kezdett az ujjával, hogy ez nem te vagy. Majd rögtönzött ovizsarus szexuális felvilágosítást tartott...

2021. dec. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
63%
A fél fidernyák kommunikációs hordát 2 hónapra lefoglalja - tehát hasznos!
2021. dec. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
69%
Felőlem plakátoljanak amit akarnak, max ha több meleg lesz akkor több csaj marad a heteroknak, ennyit erről.
2021. dec. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy meg a nagy mindennel egyetértésükben remélhetőleg majd ugyanilyen lelkesen és gondosan is takarítják össze a szemetet mikor lejár a " kampányuk ", és nem majd hetekig az utcákon hordja a sárga papírokat a szél.
2021. dec. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
50%
Kontraproduktív reklám.
2021. dec. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
80%
Mi magyarok erről semmit sem tehetünk, bezzeg a "Sorosmigránsemútnyócév'.
2021. dec. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!