Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az Amnesty...

Mi a véleményetek az Amnesty international magyargyülölő plakátkampányáról?

Figyelt kérdés

Azt reklámozzák országosan hogy mindenki legyen LMBTQP,és persze mindenki jogai számítanak csak a fehér heteró magyarok jogai nem.


[link]


[link]


Mi a véleményetek?



2021. dec. 12. 23:55
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
32%
Szép új világ. Lassan már büntetni fogják, ha valaki nem hajlandó azonos neművel szexelni.
2021. dec. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy el is olvastátok, hogy mi van a plakáton? Annyi, hogy teljesen mindegy, hogy hova tartozol, igyekszik segíteni az AI.


Azt is nehezen értem, hogy mitől lenne magyargyűlölet ez? Ha kutyamenhelyet üzemeltetsz, akkor törvényszerű, hogy a hátsó udvarban macskákat dobálsz az ágdarálóba? Természetesen a kérdés költői, a P betűt biggyesztők csak és kizárólag egybites fasiszták közül kerülnek ki, akik szerint az a diszkrimináció, hogy nem masírozhatnak fáklyákkal cigánytelepeken.

2021. dec. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
18%
Ezért kellene az ilyen Soros szervezeteket, mint ez is kitiltani az országból.
2021. dec. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
92%

Tényleg elolvastátok a plakátot? Mármint az első sorra én is azt mondtam volna, hogy ez szexuális propaganda és nemár. De aztán kiderült, hogy csak egy csavarnak a felvezetője.


Amúgy én se értem, hogy ez miért lenne magyarellenes és miért fogadta el egyből az első 10 válaszoló magyarellenesnek. Mióta függ össze a szexualitás azzal, hogy magyarok vagyunk e?

2021. dec. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
74%

Jaj már megint itt tartunk...


Én meleg vagyok, de hazafi vagyok, mind ezt úgy, hogy van lengyel állampolgárságom, és magyar állampolgárságom is, sőt litván és orosz tudatom is van, és tudod érdekes ez. Szívesen megnézek különböző nyelvű színházi előadásokat, az adott ország nyelvén, szívesen olvasgatok ezen országok történelméről, imádom tanulmányozni ezen országok szociális struktúráját. Szóval nekem ez zárja ki egymást, hanem összeadódik, és képzeld el kérdező mikor vallásos voltam, katolikusként elmentem Partiumba az egyházzal, és máig meghatározó élmény volt Szentjobb nevű faluban eltölteni két alkalmat.

2021. dec. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként Kérdező, tudtam, hogy a kommunista leszbikus színésznőnk hozta létre a legtöbb dolgot magyar színészekért és színművészetért? Bajor Gizi múzeumot át, Színészkollégiumokat hozott létre fiatal színészeknek, idősebb nyugdíjas kollégáinak színészotthonokat hozott létre, Aase-díjat hozta létre nyugdíjas kollégáinak, plusz miután felrobbantottak az ideiglenes Blaha Lujza utca Népszínházba költözött Nemzeti Színházat, akkor ő volt az aki még 80-as években is kampányolt egy új Nemzeti Színház felépítéséért, és mit kapott első Orbán kormánytól? Semmit, meg se emlékeztek róla..
2021. dec. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Alex Fly ***** válasza:
77%
Mi ebben a magyargyűlölet? Attól, hogy a sok sötét nem érti a mondanivalót, nem a plakátokban van a hiba...
2021. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
89%

#17

A kérdezö szerint minden magyar ellenes, amiben szerepel a meleg vagy migráns szó, mert Orbán, a vezére azt mondta. Bármi amit Brüsszel mond és Soros tesz az magyarellenes. Az ellenzékre szavazni is magyarellenes. Külföldre menni szerencsét próbálni is magyarellenes. Korrupcióban korrupcióról beszélni is magyarellenes. Nem a ner érdekeit képviselni magyarellenes. Akár csak 1 milliomod százalékban nem egyet érteni és követni Orbán Viktor szavait és a fideszt magyarellenes.

2021. dec. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy pont azt néztem tegnap, hogy Magyar Bálint beszélgetett GM-el a Partizánon és hát mondták neki több pártból, hogy miért használ egy liberális párt 1990-ben magyar népdalt, magyar nemzeti jelképeket, miért akar mezőgazdasági programot, holott lehet ez lett volna a kulcs kérdés, abban, hogy megoldják népi-urbánus vitát...
2021. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező: mondatelemzés. Az Amnesty ezzel a plakáttal azt akarja mondani, hogy az emberi jogok MINDENKIT megilletnek, minden ember számít a fehér, heteró, magyar férfiak éppúgy, mint a barna/fekete bőrű leszbikus más származású nők . Viszont a történelem során ezeket a csoportokat (melegek, leszbikusok, nők, hajléktalanok, zsidók, romák stb.) jogait korlátozták, vagy éppen üldözték őket. (És sok helyen most is gyűlölik őket).Én a plakátról a fogyatékossággal élőket hiányolom, mert, ha valakik, ők tudják, mi az, hogy megaláztatás, vagy diszkrimináció.
2021. dec. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!