Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vége a viszonylag olcsóbb...

Vége a viszonylag olcsóbb élelmiszer-vásárlási lehetőségeknek?

Figyelt kérdés

[link]

Családom, barátaim, ismerőseim túlnyomó többsége Aldi-Lidl-Penny vásárló. A magyar ábécékben jóval nagyobb a drágaság.


2021. dec. 13. 12:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
A krumpli nagyon olcsó választások környékén.
2021. dec. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, te melyik bolygón élsz? Rekordot döntenek az élelmiszer árak, csak gondoltam szólok.
2021. dec. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nagyon magasak az árak, de még mindig jóval olcsóbb ugyanaz a termék a Pennyben, Lidlben, Aldiban, mint pl. a Reálban vagy a Privátban.
2021. dec. 13. 12:16
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
ezek után mondja bárki a Fideszre hogy nem kommunista
2021. dec. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
A boltok adják át ingyen az élelmiszereket a fidesznek.remélem hogy csak terv marad mert ha ezt meghallja brüsszel akkor háborút indítanak ellenünk és kiírtanak mind egy szálig.
2021. dec. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
igen. most már csak nagyon drágán tudsz vásárolni mert a gonosz kapitalista multik mindent nagyon drágán adnak. szerencsére, dicső kormányunk kiszorítja ezeket, és utána a Nemzeti Élelmiszerláncban, ami Bölcs Lölö kezében lesz, már szinte ingyen vásárolhatsz nemzeti eledeleket.
2021. dec. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

#6-os vagyok, az ironizálás után elolvastam amit linkeltél és tátva maradt a szám

b+

tiszta 50-es évek, Orbán Rákosi babérjaira vágyik

nincs pékárú, központi beszolgáltatás, normálisak ezek?

persze gondolom a fidesztálibok ennek is tapsikolnának, de azok a saját gyereküket is feláldoznák a Vezérükért, tiszta észak-kórea

2021. dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
ha ezért nem gyűjtják rájuk a parlamentet, akkor tényleg bármit meg lehet tenni ezzel a néppel ebben az orszégban
2021. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Majd a választás előtt, amikor a fidesz ismét ingyen osztogatja a krumplit.
2021. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Kevesebbet kell zabálni,akkor kevesebbe kerül.
2021. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!