Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok az abortuszra a...

Támogatnátok az abortuszra a lengyel tiltások bevezetését, illetve a fogamzásgátlás szigorúbb korlátozását pl. extra adókkal az óvszerre, tablettákra, vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés
A cél a népszaporulat növelése lenne.

2021. dec. 14. 21:59
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, te teljesen fordítva ülsz a lovon. Pont, hogy a túlszaporodás a világ legnagyobb problémája.
2021. dec. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező valószínű nem tanult semmit arról, hogy részben a túlszaporodott ember terjeszkedése miatt csökken az erdővel borított területek aránya, és hogy emiatt lecsökkent a biodiverzitás is....
2021. dec. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
5%
#11 Aha, Indiában meg Afrikában, de nem a fehér embereknél!
2021. dec. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
92%
13-as Globálisan kell nézni... és nem országonként.... Magyarországon is jó pár természetes ökoszisztémát pusztítottunk el, vegyük az ártéri vagy a fokgazdálkodást példának, a kacskaringós tiszánál erdők voltak, az fák alkotta erdők felszívták a vízet a gyökereik segítségévél, aztán fokozatosan elpusztítottuk ezt... a modern módszerek miatt...
2021. dec. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
93%

"Aha, Indiában meg Afrikában, de nem a fehér embereknél!"

Globalizáció van, a fejletlen országok sivatagosodnak, egyre kevesebb az ivóvíz. Innentől kezdve már mind1 kinek milyen a rassza, úgyis már lassan mindenki oda költözik ahova akar.

Te még mindig egy elmaradott rasszista vagy? Mert akkor megsúgom, rossz életed lesz, mert mondom, a világ globalizálódik.

Mindannyian felelősek vagyunk a túlszaporulatért, tök mind1 fehér ember tojik 3+ gyereket vagy fekete. Árt a világnak, nem kicsit, nagyon.

2021. dec. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként tényleg globalizálódik, tudod a magyarok is eléggé kevertek, van bennünk minden. az én családom tekintetében, apám lengyel, anyám magyar, dédim orosz, lengyel nagyapám litvániai lengyel... valahol vannak nemzeti érzéseim, van ahol meg nincsenek, pl mikor nacionalista szempontból kéne vizslatnom szomszédos országokat, vagy mikor globális éghajlatváltozást kell néznem... akkor színvak vagyok.
2021. dec. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
93%
Nem támogatok ilyet! Férfiként is úgy gondolom, hogy a nagyobb áldozatot a nő hozza, amikor képbe kerül egy gyermek vállalásának lehetősége! Ő áldozza be a testi adottságait, az egészségi kockázatot is ő vállalja, - ne ugathasson abba bele külső erő, hogy ő miként dönt erről!
2021. dec. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
92%

Peeeersze, szüljön mindenki hegyére-halmára, véletlenül se tudatosan.

Úgyis olyan jómódon élnek a gyerekotthonba. Úgyis bővelkedünk gyerekpszichológusokba akik a toxikus szülőjük miatt traumatizálva vannak. Úgyis olyan jól meg lehet húzni magunkat a csokból, hisz 10 millió jön a kasszába és csak 4x ennyit visz el EGY gyerek élete során (ja, hogy 10 millió három gyerek után van? bocs, akkor csak 12x ennyit visznek el :)) ). Úgyis olyan menő mostanában csorbítani a női jogokat. És még sorolhatnám.


Egyszerűen nem értem a kérdés lényegét. Csupán provokáció. Neked, sőt senkinek nincs beleszólása abba, hogy miként dönt egy nő, vagy egy pár gyerekvállalás terén. Te és senki más sem fogja fogni a kezét annak, aki 14 évesen erőszak áldozata lesz és toxikus szülőktől menekülve a semmibe kell gyereket szüljön. De nem kell ennyire messzire menni... Budapesten tanulok, 21 éves vagyok, egyetem mellett diákmunkázok. A párom nem keres kiemelkedően jól és albérletbe élünk. Még most, ilyen körülmények között sem mernék gyereket vállalni, mert minden instabil. Mekis diákmeló nem kereset. Albérletből sokakat kitesznek ha gyerek is van ott, vagy szimplán alig lehet találni befogadó albit. Arra szüljek gyereket, hogy lesz kb. havi 200-300 ezrünk, amiből lejön az albi ár, a kaja és napról-napra tartsam el a gyerekem?

Sőt, tovább megyek. Iszonyatosan szar a menstruációm. Olyannyira, hogy az orvosom endometriózisra gyanakszik, de most itt nem fogom kifejteni, hogy mennyire nehéz ehhez ellátást találni, várólista, magánklinika árak, stb. Fogamzásátlót szedek, mert így nem szenvedek egy hónap 3 hetében (igen, jól olvastad. PMS, mensi, ovuláció - mindegyikre ópium kivonatú fájdalomcsillapítót szedtem a végére, mert NEM bírtam felkelni, sőt, majdnem minden egyes menstruációs napomon hánytam és 3x öltöztem át, mert a hőingadozásom miatt hol kimelegedtem és leizzadtam, hol megfagytam nyáron takaró alatt. Nekem a fogamzásátló megváltás, AMIT A MEKIS DIÁKMUNKA BÉREMBŐL veszek. Volna szívetek ezt drágítani, hogy fele annyira se legyen hasznos a társadalomba, mert nem tudnék kiszállni az ágyból ezeken a napokon?

2021. dec. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
92%
Népszaporulat? Dugd halomra azokat, akik magukra engednek ennyi ésszel, - aztán veregesd meg a saját válladat, hogy mekkora "hazafi" vagy! Vagy még sem, - mert potenciális gyilkossá lépsz elő azzal, hogy a semmibe gyártod a selejtet? -Hatalmas "karrier" kitermelni a jövő munka nélkülijeit, kivándorlóit! Láss is hozzá, - ne késlekedj!
2021. dec. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
91%
Nem támogatnám. Így is már az a ritka, ha egy ember pszichésen nem küzd valamilyen sérüléssel - hát még ha kötelezően tenyészállatsorba löknék, hogy újratermelje a kis biorobotokat (arról nem beszélve, hogy irgalmatlanul túlszaporodott a mi országunk is, örülni kéne ennek a lassú, kezelhető fogyatkozásnak).
2021. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!